gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

90mateusz    7

podbierak miala  jakies  nie cale 170 cm mialem  ja 7 lat sprzedalem rok temu za 18500 a  kupilem ja za 12500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

to w ładnej cenie sprzedałeś


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

po prostu kiedys  prasy  pasowe  nie  byly znane   dlatego nie  byly w cenie  teraz  coraz wiecej osob je  kupuje wiec i  cena wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze jest bardzo dużo opini tez się zastanawiam nad spima bo jak bym robił max 400 bali to powinna wytrzymać pare lat w sumie to myślę ze jak 300 w roku zrobię to będzie dużo aczkolwiek ta krone 130s jest bardzo ciekawa
Dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Krone wmiarę lekko idą


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipog13    1

Czy te polskie na prawdę takie słabe? Prasa jest u nas podstawą w biznesplanie na MR, bo stwierdziliśmy że za takie pieniądze nie bardzo się coś kupi innego sensownego. Tylko znowu i w prasach nie ma za wielkiego wyboru bo raczej tylko polskie. Zastanawiałem się nad podstawową Sipmą 1210, 600-800 bel rocznie może jakieś usługi niech będzie że robiła by 1000 rocznie to chyba się tak od razu nie rozleci? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipog13    1

W sumie nie rozglądałem się za zagranicznymi bo trochę szkoda wydawać całą premię tylko na prasę. Planuję kupić prasę za ok 55tys, siewnik za 15 i jeszcze talerzówkę lub pługi a za resztę może coś używanego już poza biznesplanem. Nie znam się aż tak ale liczę że skoro kupuję nowe to i polskie powinno wytrzymać conajmniej kilka lat. Chyba ze sie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564

proszę o pomoc o dobrą rade mam zamiar wymienić pasy w prasie i zamiast 6 sztuk założyć 3 szerokie i zostawić jak najmniejsze przerwy ,pytanie czy to ma sens .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elvis61    0

Witam, użytkuje ktos prase Ferabloli Sprinter 165. Prosilbym o opinie. Gdzie dostać cześci. lub od czego pasuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A dlaczego jd odpada nigdzie jej nie zaparkuje? Najlepsza by była pasówka bądź krone ale trzeba by trochę dołożyć


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ta  z  linku  to  niby  pasowa  ale  ten  wynalazek  ma krótkie wąskie   pasy-  od  rolki  do  rolki, spinek  od  groma  tam idzie , ogólnie  nie  jest  to  cud  techniki .

Szerokiego podbieracza  tez  tam nie  widzę .........

Znajomy  kiedyś  miał ale  nie  chwalił  jej  zbytnio  ,  zmienił  na  nowa  SOKÓŁKĘ  Z 562 i  mówi że  niebo  a  ziemia 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

JD 545 nie ma haków ale nie odchyli sie nawet na milimetr. Bele max ok 140 cm. Tylko musi byc szeroki podbieracz z podajnikiem widłowym i naped na 3 rolki do sianokiszonki. Słoma siano idealna.  Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tak jak pisałem wyżej prasa nie będzie robiła sianokiszonki więc o nic tutaj się nie obawiam (miałem 550 i wiem że z sianokiszonką było ciężko). Tylko znaleźć JD 545 z szerokim i siatką graniczy z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Mówie tylko że warto brać ją pod uwagę bo jest ok. Z tego co sie orientuje to prasy KRONE tez są chwalone :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ta z linku też taka niska nie jest zależy do jakiej wysokości. Sianokiszonka idzie dobrze ale siano a nie trawo kiszonka gdzie trawa leżała dzień na słońcu. Popatrz na krone łańcuchowe bo jak kupisz walcową to nie będzie szło


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj