karol

jakie macie Ursusy ?

Polecane posty

corrado    372

Ursus C-330 rok 1985

Ursus C-360 3P rok 1986

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

adamjd6100    3

Witam posiadam U3512 z 94 roku z komforrtową kabiną oraz oponami radialnymi moim zdaniem ciągnik bardzo dobry stan licznika to 2800 mth jestem jego drugim właścicielem kupiłem go 6 lat temu z stanem licznika 1000 mth.

sebastian264    14

Siemanko.

U mnie w gospodarstwie pracują dwa poczciwe Urusuy. Pierwszy to weteran URSUS C328 z 1965 roku niedozajechania a drugi to C360 z 1982 jak dobrze pamiętam.Ciapek nie bierze ani grama oleju i ma sie bardzo dobrze. Czasem lubi sie grzac w ślęzie ale można mu to wybaczyc.

Mariusz90    8

Witam;) posiadam U2812 i U1212.Z obu ciągników jestem zadowolony;) Troszkę z paleniem miałem kłopoty ale teraz kupiłem rozruszniki szybkoobrotowe a do 1212 zamontowałem jeszcze grzałkę i nowe akumulatory i pala jak igiełki;)

maly110    0

Witam forumowiczów,

U mnie w garażu stoi i czeka na lepsze czasy C-360 z 1989 roku, który wypracowane ma 1650 mth.

Pozdrawiam

maly110

Gość dominik55   
Gość dominik55

Ciekawy Temat:) Ja mam ursus 4512 i ursusa c330m

ciapek niezastąpiony i nie do zdarcia, c-360 do wszystkich zadań choć słaby, c-385 mocny silnik, dużo pociągnie ale brakuje napędu na przód!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnikarek
      Witam. Jakie rozrzutniki ciągacie swoimi Ursusami 5314 ? Mam złożone na 6-cio tonowy i myślałem nad zmianą na 8 ton. Da radę?
    • Przez Magda12030
      Witam, jestem zielona w temacie, mam pytanie gdzie jest dźwignia sterowania wom w ursusie 3512 i jak się nią obsługiwać.
    • Przez tomek09
      Jak myślicie da się założyć silnik od zwykłego ursusa c 360 do tyłu 3p 
      Są potrzebne jakieś przeróbki?
    • Przez solaris08
      Witam

Cisnienie oleju w moim ciagniku to po dlugiej orce 0,5bara na wolnych obrotach. Slyszalem zeby je zwiekszyc mozna przystawke do filtrow kupic zamiast tego bąka. Nie wiecie gdzie mozna cos takiego kupic? Do c-385. Na alegro strasznie duzo za to chca.
      Silnik podobno po kapitalnym remoncie. Odpala praktycznie na dotyk cyk i chodzi. Kompresje ma 30 barow na kazdym cylindrze mierzone osobiscie. Tylko to cholerne cisnienie. Na zimnym ma 3,5 bara jak sie rozgrzeje to 0,5. A to juz za malo. Byc moze mnie oszukali i nie byl szlif walu robiony tylko tuleje nowe i tłoki. A byc moze wszystko bylo robione tylko stara pompa olejowa co juz cisnienia nie trzyma. Macie pomysl?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj