Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gasnica

MF 3070 -Problem z wyłączaniem napędu

Polecane posty

gasnica    0

Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

rafik256    19
Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

Napisz cos więcej na ten temat. Czy piszac że nie da sie wyłączyc przedniego napedu masz na myśli że kontrolka gaśnie a napęd włączony czy tez nie gaśnie kontrolka. Jeżeli kontrolka gasnie a nie mozna wyłaczyc lepiej sprawdz czy po wyłączeniu w czasie jazdy dochodzi napięcie do elektrozaworu ( drugi od dołu przy filtrze oleju w skrzyni ) jeżeli tak to trzeba wymienic uszczelnienia na siłowniku wyłączajacym przedni napęd. Nie baw sie w obejścia bo możeśz spalic cewkę, miąłem juz wiele takich przypadków że ktoś komus coś powiedział że można zrobic obejście a póxniej płacz bo za chwile niuwagi trzeba płącic 1700 zł za nowy elektrozawór.

Wiadomość z agroFakt.pl

gasnica    0

kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

rafik256    19
kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

sprawdz czy dochodzi prąd do elektrozaworu jak wyłaczysz napęd, możesz też sprawdzic an wszelki wypadek ciśnienie jakie daje pompa, ale najszybciej będziesz musiał wymienic uszczelnienia w siłowniku. PS. nie warto sie męczyc wyjęcie sprzęgła od przedniego napedu wi wymiana uszczelnień w siłowniku i żłożenie tego to ok 3 godzin roboty, a jak będziesz jeździł na włączonym napędzie to szkody mogą byc o wiele wyższe niz koszt 4 pierścieni uszczeniających.

gasnica    0

byłbym bardzo wdzięczny gdybyś napisał dokładniej jak sie dostać do tego siłowniczka:) Z góry dzięki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

• Przez pawelus

Witam .Mam problem z moim niedawno zakupionym massey ferguson 3080 . 

Z przodu w przednim napędzie z ośki która idzie do koła z uszczelnienia leje się olej .  

Trudno wymienia się ten simering ? 

Na zdjeciu zaznaczyłem  szczałką  w którym miejscu on jest .

Czekam na jakieś wskazówki jak się zabrać za naprawę tego .Pozdrawiam
    • Przez Adam11
      Witam, zapraszam do filmu, robimy wspomagania elektryczne też do MF, zapraszam do pytań 

• Przez Szuwar93
      Witam mam problem z przednim napędem w fendt 311 lsa turbomatik gdy udzwigne dźwignie do włączenia napędu zaraz opada spowrotem a zaczynało się to stopniowo przy pracy czasem się wyłączala aż do tego stopnia że nie może już załączyć. I teraz jeszcze do tego przy pracy z większym obciążeniem tak jak by pali sprzęgło (wiem to turbomatik) a nie moge wiecznie but w podloge. Jestem na etapie wymiany oleju bo chyba najlepiej od tego zacząć i pytam jaki polecicie może pomoże licze na pomoc a nie krytyke z góry dzięki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.