Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gasnica

MF 3070 -Problem z wyłączaniem napędu

Polecane posty

gasnica    0

Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

Ja bym radził poczytac ci starsze tematy tam napewno sie czegos dowiesz. :)

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

rafik256    19
Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

Napisz cos więcej na ten temat. Czy piszac że nie da sie wyłączyc przedniego napedu masz na myśli że kontrolka gaśnie a napęd włączony czy tez nie gaśnie kontrolka. Jeżeli kontrolka gasnie a nie mozna wyłaczyc lepiej sprawdz czy po wyłączeniu w czasie jazdy dochodzi napięcie do elektrozaworu ( drugi od dołu przy filtrze oleju w skrzyni ) jeżeli tak to trzeba wymienic uszczelnienia na siłowniku wyłączajacym przedni napęd. Nie baw sie w obejścia bo możeśz spalic cewkę, miąłem juz wiele takich przypadków że ktoś komus coś powiedział że można zrobic obejście a póxniej płacz bo za chwile niuwagi trzeba płącic 1700 zł za nowy elektrozawór.

Wiadomość z agroFakt.pl

gasnica    0

kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

rafik256    19
kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

sprawdz czy dochodzi prąd do elektrozaworu jak wyłaczysz napęd, możesz też sprawdzic an wszelki wypadek ciśnienie jakie daje pompa, ale najszybciej będziesz musiał wymienic uszczelnienia w siłowniku. PS. nie warto sie męczyc wyjęcie sprzęgła od przedniego napedu wi wymiana uszczelnień w siłowniku i żłożenie tego to ok 3 godzin roboty, a jak będziesz jeździł na włączonym napędzie to szkody mogą byc o wiele wyższe niz koszt 4 pierścieni uszczeniających.

gasnica    0

byłbym bardzo wdzięczny gdybyś napisał dokładniej jak sie dostać do tego siłowniczka:) Z góry dzięki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krol295
      Witam dzis podczas prac polowych zauważyłem, że w moim nh 8560 ford przedni napęd nie działa. Kontrolka sie normalnie swieci, gdy wcisne od niego przycisk, ale naped nie działa. Nie szarpie ani nic tak jak by bez napedu jechal. Gdy jadę bez napedu i zmienię kierunek jazdy rewersem zaświeca sie kontrolka od napedu na okolo 1 sek. Dodam, ze jeszcze nic nie sprawdzalem bo jak wrocilem to juz bylo ciemno.
    • Przez marunioo
      Witam.
      Jaki polecacie przedni TUZ do Agrofarma 100. Może ktoś ma jakieś fotki
    • Przez radekFT675DT
      Witam mam problem z moim mf a mianowicie, ciągnik jeździ normalnie do póki wrzucę N na rewersie i ponownie chce ruszyć, wtedy wyskakuje błąd i nie chce jechać, ale wystarczy pobawić się rewersem kilka razy wcisnąć sprzęgło i załapie, dzieje się to tak raz na jakiś czas ale tylko wtedy gdy przełączę rewers w pozycje N, a gdy nie wrzucę rewers na N to jeździ cały dzień bez problemu, myślałem że to może czujnik dolnego położenia sprzęgła ale chyba to nie on bo mogę cały dzień używać sprzęgło i nic się nie dzieje do póki nie wrzucę N na rewersie Czy ktoś wie co to może być ?
    • Przez dawid1983
      witam chcialbym zrobic dolewke oleju do skrzyni bo troche mam malo tylko niewiem jaki
    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.