Skocz do zawartości

EppS

Members
  • Postów

    1108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EppS

  1. To ładnie rośnie jeszcze dwa tygodnie temu było 5,20 na WBC.
  2. Jeżeli masz bazę paszową i ceny nie spadną więcej niż 30 % to tak, jeżeli będzie inaczej to życzę powodzenia.
  3. Codizouk i Giewont.
  4. Obecnie obniżki przy drożejącym gazie i sezonie za pasem raczej mało prawdopodobne, chyba że wszyscy zatowarowali się wcześniej ( mało prawdopodobne) lub nie będą kupować wcale (jeszcze mniej prawdopodobne). Ostatnie strony to przekonywanie siebie że każda że stron postąpiła słusznie kupując/nie kupując. Moja prywatna statystyka pokazuje że zakupy letnio jesienne są tańsze w około 80 % przypadków. Część ludzi myśli że ich prywatny bojkot przestraszy gigantów nawozowych, no chyba nie 🤔.
  5. Lepsi byli ci którzy nie sprzedali pszenicy po 1500 i rzepaku po 5 000 zł.
  6. Można teraz legalnie siać sól potasową ? Gleba bez śniegu.
  7. De Heus też usilnie namawia na kontrakty.
  8. Też wolę 20 % za rzadkie niż 5 % za gęste.
  9. To nie chodzi o wymarznięcia tylko o zatrzymaną na całą zimę wegetację.
  10. Część kodów masz w instrukcji.
  11. Co to za kropki i przecinki ? Zapomnieliście alfabetu ?
  12. A co będzie jak się ferie zaczną ?
  13. Licząc od góry masz A B C D E, od lewej do prawej 1 2 3 4 5, reszta na aplikacji.
  14. Od razu cieplej.
  15. EppS

    Ceny Mleka 2025

    Gorzej jak zjedzie się kilku z miejsc 2-10 i postanowi wspólnie odbić sobie stracony czas 😁
  16. EppS

    Ceny nawozów 2025

    To jest dyskryminacja rolników na piaskach, zgłaszam mowę nienawiści.😁
  17. Jak słabe to gleby ? Mam Sandrę na V z łatkami VI i mam nadzieję że się coś ukosi.
  18. O jarowizacji bydła to jeszcze nie słyszałem.
  19. Cały powiat ? @simpleNICKpl jeszcze parę godzin temu nic nie wiedział.
  20. We wszystkich pojazdach mam centry, jeszcze nie zdarzyła się wpadka tej firmie że po 3-4 latach padł, najstarsze mają pewnie 9-10 lat.
  21. Nie wiele ich jeżdżących.
  22. EppS

    Ceny nawozów 2025

    Bizony ogarniały po 300 ha.
  23. Jakie prognozy na koniec grudnia ?
  24. @przemo93pl Miałem w tym sezonie Giewonta i Skytower, Giewont pod każdym względem lepszy. Pójdzie też w tym roku plus Perseus albo Codizouk.
  25. ES Myfriend jakieś opinie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v