Przedział to 180-240. Mocznik 300 najczęściej dzielony 70/30, polidap 120-160. Kukurydza przeznaczana na kiszonkę w t nie określę bo nie ważę ale zazwyczaj mam jedną z lepszych. Gleba to V i VI i po kilkunastu latach nie podniosłem tylko zawartości K reszta bardzo fajnie minimum średnie zawartości.
Jak to aż 150 ? chyba tylko, kukurydza pobiera 33kg/t więc to nie tak dużo, a na piaskach bardzo trudno jest mieś wysoko potas przez wymywanie. Nigdy nie daję mniej niż 180 w czystym.
Skoro na plusie wszystko gra, to pewnie wina paliwa (choć pewnie inne pojazdy jeżdżą na tym samym ?). Nie zaszkodzi sprawdzić membrany pod pompką paliwa.
Napisz jeszcze raz bardziej składnie, bo nie do końca wiadomo o co Ci chodzi. ARiMR mogła nie uznać jakiegoś zakupu za koszt nadający się do refundacji, skąd mamy wiedzieć czy nie przedstawiłeś faktury za telewizor.
Do każdej znanej firmy części będą, kup tą w lepszym stanie. Mam Fellę składaną do tył ręcznie i c 360 daje radę ale zawsze to bardziej wysunięty ciężar, lepiej dla podnośnika hydrauliczne składaną do góry.
To że handlarze magazynowali nawozy to jest fakt i raczej nie ma w tym nic złego normalna praktyka w handlu, co innego gdy wstrzymywali sprzedaż za takie coś punkt miałby u mnie dożywotniego bana.