Dzisiaj sypnę NPK, na azot chyba za wcześnie u mnie nie ma takiej zielonej trawy jak na zdjęciu powyżej. Pytanie dodatkowe czy włóka trzyrzędowa (plan kupna dopiero) poradzi sobie z dużą ilością kretowisk ?
Dawno nie było tutaj tak stronniczego posta jak ten Stach 123, jak to źle i nie rentownie wygląda cykl zamknięty, masa przepełnionych złością epitetów i spekulacji.
200+100 mocznika w dawkach dzielonych plus 25N z polidapu, takie nawożenie przy odmianach z długim FAO, stay green, rośliny przeważnie bardzo duże, w przypadku suszy (gleby bardzo słabe) rezygnuję z pogłównego.
Panowie i Panie czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych opryskiwaczy https://www.olx.pl/d/oferta/opryskiwacz-tecnoma-galaxy-3000l-21-18m-CID757-ID12KThP.html?reason=ip|cool_rec_platform dostępność części/ceny czy może jakaś inna marka wypada lepiej pod tym względem ?
A kto powiedział że nie mam, też daje tylko najczęściej wiosną i to pewnie bardziej już pod roślinę następcza. Opłacalna nie opłacalna wywożąc tyle masy z pola z niska zawartością K inaczej się nie da, na pozostałych nawozach ile zaoszczędzę ? 100 kg mocznika ?