Skocz do zawartości

szybkirolnik

Members
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O szybkirolnik

  • Urodziny 11/04/1973

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kielce

Ostatnie wizyty

184 wyświetleń profilu

Osiągnięcia szybkirolnik

Praktykant

Praktykant (3/14)

  • One Year In Unikat
  • Collaborator Unikat
  • One Month Later
  • Week One Done
  • First Post Unikat

Najnowsze odznaki

5

Reputacja

  1. Ja daje pełne 2 zabiegi od greena
  2. Cały zabieg czy tylko mikro?
  3. Wszystko idzie w górę, ja zamówiłem końcem roku i widzę że od tego czasu green nie podniósł cen
  4. Porównujesz jabłko do śliwki 😂
  5. Co sądzicie o produktach Agro-sorb? czy warto dołożyć przed kwitnieniem?
  6. A to ciekawe podejście 😂 nieważne co do czego, byle wrzucić i ma się rozpuścić idealnie? To tak nie działa, ani w rolnictwie, ani w życiu. Jak do zbiornika leci przypadkowy miks, to potem pretensje do produktu są trochę z kategorii „bo nie zadziałała magia”. 😉 U mnie Green od lat robi robotę, ale bez kombinowania i dosypywania wszystkiego jak leci. I żeby uprzedzić, nie mam z tym żadnego biznesu. Po prostu używam i widzę różnicę.
  7. Dodałeś coś jeszcze? i Czemu dałeś green rzepak na pszenice?
  8. żadnych problemów, szczerze polecam nie znalazłem nic tańszego
  9. ja liczyłem za gram skladnikow
  10. Daje szczerą opinie z własnego pola, lubię i stotuje ich produkty od kilku ładnych lat. A dziele sie tym bo moze komuś się przyda 😁 A czemu nie uzywasz makro? dziwne, bo ja nigdy nie mialem problemu. Testowałem też innych producentów ale przy porównaniu cena/efekty to zostałem przy greenie
  11. Ja stosuje i widze swietne rezultaty. Jestem zadowolony, i dziwi mnie ze taka opinia jest
  12. U mnie mikorgranulki rozpuszczają sie w 2 minuty. Chyba mylisz produkty 🤷‍♂️
  13. mikro też ważne, lepiej wiecej niz mniej 😂
  14. green dał wyniki za 2025 rok https://dr-green.pl/wyniki-2025/ , +394,57 zł/ha na rzepaku, chyba kupie pełna technologie od nich
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v