Skocz do zawartości

szybkirolnik

Members
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szybkirolnik

  1. Ja daje pełne 2 zabiegi od greena
  2. Cały zabieg czy tylko mikro?
  3. Wszystko idzie w górę, ja zamówiłem końcem roku i widzę że od tego czasu green nie podniósł cen
  4. Porównujesz jabłko do śliwki 😂
  5. Co sądzicie o produktach Agro-sorb? czy warto dołożyć przed kwitnieniem?
  6. A to ciekawe podejście 😂 nieważne co do czego, byle wrzucić i ma się rozpuścić idealnie? To tak nie działa, ani w rolnictwie, ani w życiu. Jak do zbiornika leci przypadkowy miks, to potem pretensje do produktu są trochę z kategorii „bo nie zadziałała magia”. 😉 U mnie Green od lat robi robotę, ale bez kombinowania i dosypywania wszystkiego jak leci. I żeby uprzedzić, nie mam z tym żadnego biznesu. Po prostu używam i widzę różnicę.
  7. Dodałeś coś jeszcze? i Czemu dałeś green rzepak na pszenice?
  8. żadnych problemów, szczerze polecam nie znalazłem nic tańszego
  9. ja liczyłem za gram skladnikow
  10. Daje szczerą opinie z własnego pola, lubię i stotuje ich produkty od kilku ładnych lat. A dziele sie tym bo moze komuś się przyda 😁 A czemu nie uzywasz makro? dziwne, bo ja nigdy nie mialem problemu. Testowałem też innych producentów ale przy porównaniu cena/efekty to zostałem przy greenie
  11. Ja stosuje i widze swietne rezultaty. Jestem zadowolony, i dziwi mnie ze taka opinia jest
  12. U mnie mikorgranulki rozpuszczają sie w 2 minuty. Chyba mylisz produkty 🤷‍♂️
  13. mikro też ważne, lepiej wiecej niz mniej 😂
  14. green dał wyniki za 2025 rok https://dr-green.pl/wyniki-2025/ , +394,57 zł/ha na rzepaku, chyba kupie pełna technologie od nich
  15. mi tam wychodzi duży plus dokładnie! podpisuje sie pod tym z mojej strony, z czystym sercem moge polecic ja daje technologie na zboza od greena, tak jak pisałem wyżej mogę szczerze polecić. Możesz napisać co ci nie działało tak jak napisał @Tomek90. Ale z tego co się dowiedziałem to jakoś to obliczyli i jeśli dajesz tylko greena to wystarczy, oni w technologii rozpisali 100g
  16. green zboża, ja już 3 rok lecę greenem i nie ma nic tańszego i lepszego
  17. Dokładnie! i dodatkowo podszywaja sie pod doktora Greena ze skladami. Podobno bedzie z tego spora afera
  18. jakoscia daleko w tym produkcie do greena
  19. Kolego, dobrze że napisałeś jak to wyglądało. Napisz jeszcze proszę, z czym mieszałeś i w jakiej kolejności dawałeś do zbiornika, żeby inni się na ten numer nie nadziali.
  20. Ja stosuję od paru lat green i naprawdę sobie chwalę. Quality fajnie podciąga pszenicę, roślina szybciej się zieleni i lepiej trzyma po stresach. Start też dobry, bo daje fosfor i widać, że korzeń lepiej ciągnie. Miałem u siebie takie place żółte jak u Ciebie – dałem 2 kg/ha i po kilku dniach było widać różnicę, pszenica odżyła. Jak dla mnie warto brać, efekt jest widoczny
  21. Jakaś opinia na temat dr green prime?
  22. Ja na T3 w zbożach zawsze dorzucam coś z potasem, bo wtedy ziarno się lepiej wypełnia i roślina ma więcej siły na finisz. Sprawdza mi się bardzo dobrze dr green quality, naprawdę robi robotę. Stosuję 2–3 kg/ha z siarczanem magnezu, normalnie w mieszaninie T3 – nie było problemu z mieszalnością, a efekt widać gołym okiem. Polecam każdemu, kto chce zboże dopiąć do końca
  23. Ja polecam dr green, dobrze sie rozpuszcza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v