Do pługa obrotowego nie jest wymagana regulacja siłowa a pozycyjna. Ustawiasz zadaną głębokość ramion i nie dotykasz. Faktem jest że wymagane jest ustalenia głębokości opuszczenia ale i na to jest wyjście. Linka do sterowania rozdzielaczem z drutem w środku i z jednej strony mocujesz do ramion a drugą wyprowadzasz sobie w kabinie z jakąś skalą. Takie ręczny ala ehr. do regulacji szybkości opuszczania zawór dławiący w jedną stronę i działa.
Odepnij maszynę, ustaw się na betonie na równym ramiona w dół i ustaw je na takiej samej wysokości od ziemi. Wieżyczkę wypionuj, w sensie te oboje dobrze ustaw. Zapnij maszynę i w pole. w polu odciągi na pełen luz by nie trzymały i ustawiasz szerokośc pierwszej skiby a następnie punkt ciągu.
Jak masz słabe ph to zalecaja nawet i 3 t czystego składnika to jest 6 ton na ha wapna
nap przy ph 5,1 jest zalecane 3 tony wapna więc te 350 kg to tyle pomoże
jak wapnowanie to tylko z łódki i nie żałowac masy