Skocz do zawartości

Grzesiek12

V.I.P.
  • Postów

    911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek12

  1. Grzesiek12

    Claas Lexion 760

    Pracujesz jeszcze w Pigpolu?
  2. Czy jest możliwe że widziałem ten zestaw kiedyś między Jutrzyną a Kowalewem lub Łojowicami ?
  3. Masz więcej zdjęć zestawu albo jakiś filmik ??
  4. Grzesiek12

    Siew Pszenicy

    z agro as miałeś na testy ?
  5. Grzesiek12

    Fendty

    FENDT 826 VARIO
  6. Ten deutz nie jest z Lipek koło Brzegu ??
  7. Grzesiek12

    John Deere s680i

    rzepak 2015 za sterami @Lesiu19911
  8. Grzesiek12

    John Deere 8360r

    Uprawa pod rzepak za sterami @Lesiu19911
  9. Jakie okolice Lubuskiego ??
  10. Sprzęt Cm Agropol ?
  11. Czy możliwe jest że kosił on rzepak koło autostrady a4 ?? i odbierał od niego Fendt z metaltechem ??
  12. @micha te gosp o którym piszesz jest w Pełczycach .Wpadną do ciebie 2x claas lexion 760tt
  13. Widziałem jak koło stacji robiłeś robi robote ;d
  14. Dobra pamięć
  15. Ten jd był opisany kiedyś w RPT z tego co pamiętam
  16. To chyba sprzęt z tyńca na slęzą ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v