Skocz do zawartości

AndrzejMikulewicz

Members
  • Postów

    2044
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

8 obserwujących

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

9993 wyświetleń profilu

Osiągnięcia AndrzejMikulewicz

  1. No mają rozmach . Pytałem w różnych miejscach o aplikator 12m do swojej na stopce to 120 netto I więcej...
  2. @Marcin133 za 6 miesięcy.
  3. Gratuluje. 60 starczyło netto?
  4. Hehe miałem kupić już 7718s od Niemca. Już 5s nowego brałem w grudniu 2022 i jestem bardzo zadowolony ma ponad 2k na budziku. No i padła decyzja, że bierzemy nowy. Mf 5s I 7s ursus 355 i 1014 Full led , tył już na r42, tuz przedni z ehr, fabryczna nawigacja, lepszy stołek z grzaniem, datatronic5, 2 wyjścia hydrauliki na elektrozaworach, 2 wyjścia hydrauliki przód, klimatronik. Hydraulika 150l. To elegancko u nas chyba już poniżej 2 Dziękuję. ✋️
  5. Naciowej nie miałeś?
  6. Roscinasz pas z 15cm i szmatką zatykasz beż dozownika
  7. Testowałeś?
  8. Panowie polecicie jakąś szczepionkę na e coli. Mam w stadzie problem. Higiena doju jest piana ręcznik papierowy na koniec dipping.
  9. Mam taki sam tylko 15/21m. Sprzęt baja na średnie gosp
  10. Siać jeszcze LUCERNE czy już odpuścić wilgoci jest u mnie w opór.
  11. Pany gdzie kupić dobry fliz na bele słomy. Poleci ktoś?
  12. Ja mam 5s I nie zamknę na zgaszonym ciagniku
  13. @MF675ursus a zdaję to egzamin? Mi id strony ciągnika nie blokuje a od strony osprzętu zwłaszcza jak na słońcu postoi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v