Claas Markant 50
 

Claas Markant 50

  • 5735 wyświetleń

:rolleyes:



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • adamo24
  • 1 421

Dawno kupowałeś tą prasę? Ile kosztowała cię? mam taką samą jak ta ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

ja ci ta prasa z ursusem pracuje?

330 nie ma z nia zadnych problemow :rolleyes: wiec polecam do trzydziestki

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

Dawno kupowałeś tą prasę? Ile kosztowała cię? mam taką samą jak ta ;)

prase mam juz ok 13 lat, a ile kosztowala to nie pamietam :unsure:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adamo24
  • 1 421

Ja mam jakoś 5-6 lat, w tamtym roku wymieniłem jedynie co rolki i prowadnice bo jeszcze na oryginalnych pracowała. A tak to sprzęt bezawaryjny polecam każdemu jedynie co to podbierak trochę wąski ale idzie się przyzwyczaić;).

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

Ja mam jakoś 5-6 lat, w tamtym roku wymieniłem jedynie co rolki i prowadnice bo jeszcze na oryginalnych pracowała. A tak to sprzęt bezawaryjny polecam każdemu jedynie co to podbierak trochę wąski ale idzie się przyzwyczaić;).

a gdzie i ile dales za rolki bo ja juz jednej nie mam bo sie rozleciało <_< i trzeba kupic i zrobic. Kiedys byl wymieniany rozek i smiegiełko helikoptera bo nie wiazała :rolleyes: ale teraz idzie elegancko

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adamo24
  • 1 421

Rolki kupowałem po ok 80 zł za sztukę w Opatowie na drugi dzień były. Dzwoniłem do Modliborzyc to cena jednej ok 150 zł <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

Rolki kupowałem po ok 80 zł za sztukę w Opatowie na drugi dzień były. Dzwoniłem do Modliborzyc to cena jednej ok 150 zł <_<

a ile ich jest bo jak bede wymienial to wszystkie odrazu :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adamo24
  • 1 421

Rolek jest 3 tylko, sprawdź sobie prowadnice po której chodzą te rolki czy nie wyrobiła się czasem. U mnie było tak, że stanęły 2 rolki i wyrobiły prowadnice i lekko była skrzywiona trochę. Niestety musiałem kupić nową 500zł ;[ . Ale jak na tyle lat co u mnie służy to niewiele kasy w nią wsadziłem,(rolki, prowadnica i mechanik w sumie ok 1100zł) znajomi mają sipmy i co rok, dwa kupe kasy ładują w remonty.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

Rolek jest 3 tylko, sprawdź sobie prowadnice po której chodzą te rolki czy nie wyrobiła się czasem. U mnie było tak, że stanęły 2 rolki i wyrobiły prowadnice i lekko była skrzywiona trochę. Niestety musiałem kupić nową 500zł ;[ . Ale jak na tyle lat co u mnie służy to niewiele kasy w nią wsadziłem,(rolki, prowadnica i mechanik w sumie ok 1100zł) znajomi mają sipmy i co rok, dwa kupe kasy ładują w remonty.

szkoda ze tylko takie drogie czesci :unsure: do sipmy sa tansze ale za to claas dluzej Ci pociagnie...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • bartek330
  • 0 94

agro1991"szkoda ze tylko takie drogie czesci do sipmy sa tansze ale za to claas dluzej Ci pociagnie..." to widze masz prase full opcja :D :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

agro1991"szkoda ze tylko takie drogie czesci do sipmy sa tansze ale za to claas dluzej Ci pociagnie..." to widze masz prase full opcja :D :lol:

a czego jej brakuje :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj