Zetor 7745 + Sanok D45
 

Zetor 7745 + Sanok D45

  • 1449 wyświetleń

żniwnie wink.png



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • maciekuesus
  • 1 307

była jakaś awaria ??? u mnie trzy z tego jedna poważna . fajna fotka :D . jak się zetor spisuje ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bartek0689
  • 38 656

jeżeli o zetorka chodzi to wymieniane były uszczelniacze na siłowniku wspomagający, symmering w przednim moście jak wyjście na wał napędowy, nowa dzwigienka włączania biegów polowych, bo się ojcu złamała, a tak poza tym nic zdaje się, a w kombajnie pierwszego dnia zaczął się rwać pas jezdny, więc kupiliśmy nowy i jest jak na razie ok. jestem zadowolony bardzo z zetorka i żadnych zmian nie zamierzam dokonywać, spełnia moje oczekiwania :P a w dodatku mam słabość do zetorów :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bartek0689
  • 38 656

sporo osób mówi że zetory dużo palą, no ja na sowjego nie narzekam, od c-360 pali więcej, to normalne ale i więce, dużo więcej zrobi, ciągam nim pług 4x35 swobodnie na 2, co czasami ursusik z 3, miał na 2 problemy na glnie, wiadomo że jak go w obsypnik wsadzić albo w opryskiwacz to nie opłaci się, ale w cięższej pracy nie wychodzi źle, ojciec się śmieje że zetor czy jedzie na 'pusto' czy w cięzkiej robocie to tyle samo pali, coś w tym jest, ale ja nie narzekam, przez 3 lata jakichś więkrzych problemów z nim nie miałem, a od c-350 o niebo lepszy, tylko na obciążniki nie mogę naskładać ciągle, bo co raz inny wydatek....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj