Lamborghini
 

Lamborghini

  • 2909 wyświetleń

rolleyes.gif


Z albumu:

Moje fotki

  • 235 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 2042 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Lamborghini


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • wojtek0515
  • 5 1697

Lambo 7 KM mocniejszy niż fendt trudno mi oceniać bo mało pracowałem lambo powiem tak w lampo nie podoba mi się obsługa EHR sprawia trochę kłopotów jak dla nie doświadczonego użytkownika (jak nim orałem to było śmiechu) laugh.png jak dla mnie wado w lambo jest krótki podłokietnik w transporcie jeździłem nim mało i jak dla mnie biegi wchodzą strasznie ciężko ale po przekroczeniu 2000 Obr. pięknie mruczy rolleyes.gif a co do fendta to pod moim zdjęciami są opinie wink.png

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wojtek0515
  • 5 1697

Tomek a czemu nie nagrałeś jak orał u ciebie słyszałem ze fajnie wyglądało…. A ja u ciebie idą sprawy z zakupami nowych maszyn ??

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tomek826
  • 37 933

Wojtek,no troche zabawy było z tym oraniem te pole po poprzednim wlascicielu tak wygladalo ze wstyd bylo go pokazywac innym heh(na powaznie to jakos nie pomyslalem żeby aparat ze soba zabrac),ale moze na wiosne bedzie jeszcze okazja by cos nagrac.co do maszyn to narazie czekam na podpisanie umowy,30 grudnia zawiozlem poprawki i ARiMR jeszce milczy!!!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • podcepiomy
  • 35 1366

A jak się ten Lambek sprawuje? były jakieś usterki? A co do podłokietnika to chyba pod nim są dwie śrubki i można go przesunąć w przodu troszkę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wojtek0515
  • 5 1697

Sprawuje się bardzo dobrze z usterek to chyba tylko nieszczelność przycisku od WOM na zewnątrz smile.png to ze przesunie się go do przodu to nic nie da bo łokieć i tak będzie wisiał w powietrzu

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj