Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adio213    0

Witam 

Planuje postawienie nowej obory wolnostanowiskowej dla krow mlecznych na rusztach. Wymiary budynku 42.5dl na 26szer. Nie mam pojęcia na temat rusztow odnośnie tego jakie najlepiej było by dobrać. Firma od rusztow z ktora myśle nawiązać współpracę to Precon lub Lokenberg.  Jakie ruszta polecili byście  z własnego doświadczenia. Firma która wybrałem do postawienia budynku jest Ladzinski.

pozdrawiam i z góry dziękuje za wypowiedzi na powyższy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam fachowca do ułożenia ruszt pod tuczniki w okolicach Lublina?może kogoś polecacie sprawdzonego?
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez Roman2
      Gdzie dostać lub jak zrobić mocowania pomiędzy wygrodzeniem, a rusztami betonowymi?
      Dodatkowo, czy znacie firmy, które się tym zajmują w miarę tanio? Da się to zrobić samodzielnie?
       
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez Bartys12
      Witam stoję przed zakupem ładowarki  tylko nie wiem na którą się zdecydować a mianowicie Weidemann  2080T czy Weidemann T4512   tylko te przewiduje ładowarka będzie wykorzystywana do wszystkiego obornik,ładowanie bel sianokiszonki,ładowanie wozu paszowego itp. główne wykorzystanie to wywożenie obornika z starej obory  wolno stanowiskowej o wąskich i niskich wrotach do tego dochodzi 5 słupów na długości 30m w rzędzie  ładowarka miała by również ładować obornik na rozrzutnik t088 w przyszłości może jakiś większy która z nich była by lepsza miała by lepszą stabilność siłę rwania obornika oraz która miała by mniejsze zużycia 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj