ZSRCKP

Ankieta do pracy magisterskiej dotycząca stosowania kwalifikowanego materiału siewnego

Polecane posty

ZSRCKP    0

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję

 

https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3

Edytowano przez ZSRCKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poszło. spodobało mi się pytanie które rośliny włączyć do dopłat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominika_96
      Szanowni Państwo, prowadzę badania na Uniwersytecie Zielonogórskim na temat: "Wpływu Technologii Informacyjnej na Bezpieczeństwo Pracy w Rolnictwie", przygotowałam ankietę online, jeżeli mają Państwo chwilkę, to bardzo proszę o pomoc  
      https://goo.gl/forms/U30CVwKQAaYVokbN2
    • Przez Wilkowski
      Dzień dobry, zastanawiam się z czego postawić oborę dla opasów. Ważne aby materiał był dość tani, ale dobrze spełniał swoją rolę. Wiem, że suporeks odpada ponieważ byki mogą mi ściany wylizać . 
    • Przez KarolGromadzki
      Witam wszystkich,
      jakiś czas temu rozpocząłem dyskusję o orce i uprawie w jednym przejeździe, wspominając w trakcie o opcji siewu. Na ten moment możemy już coś pokazać. 
      Obsialiśmy mały kawałek żytem w listopadzie 2018. 
      Uprzedzając część komentarzy, które wynikać będą z faktu, że film nie wyjaśnia wszystkiego, podaję kilka faktów: 
      - maszyna to prototyp, nie wszystko z docelowych założeń na ten moment funkcjonuje, gdyż wszystko wymaga nakładu czasu i srodków,
      - wysiewamy ziarno poprzez redlice talerzowe oraz nawozy mineralne poprzez redlice nabudowane na zęby włóki,
      - ściezki technologiczne będą jak najbardziej możliwe do wykonania w niedalekiej przyszłości,
      - maszyna na filmie jest wyposażona w jeden wał doprawiający, gdyż do prób nie potrzebowaliśmy nic więcej,
      - waga maszyny w pokazanej konfiguracji to około 1300 kg bez materiału siewnego,
      - wiosną pokażemy materiał z porządnym pługiem oraz usprawnieniem poprawiającym widoczność podczas transportu,
      - dodaję poglądowe zdjęcie wschodów z grudnia.
       
      Zapraszam.
       
       
       
       

    • Przez Jakusz998
      Witam,
      Chcialbym was zapytać o zdanie czy drzewo (sosna) które lezy w lesie z korzenami pomad rok i wyglada w srodku calkiem dobrze nadaje się na przecierke i wykonanie z tego drzewa calej konstrukcij przybudowki? Co o tym sądzicie? 
    • Przez Mecha
      Ktoś kiedyś pytał o przechowywanie  ŚOR.
      Wystarczy zamknięta szafka z naklejką ŚOR i naklejka "nieupoważnionym wstęp wzbroniony" na drzwiach pomieszczenia, może być nawet stata lodówka.
      Magazyny są kosztowne i mają szereg wymagań do spełnienia.
      Opryskiwacz warto myć na stanowisku typu Biobed, lecz nie jest to wymagane (bynajmniej narazie)




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj