solek01

David Brown 880 -oleje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    210

Witam

Chciałem wymienić olej w skrzyni w ciągniku David Brown 880 i nie wiem jakim zalać. Czy np. Agrol U będzie dobry?

Dodam że do  silnika leję Turdusa SHDPE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Agrol U w zupełności wystarczy dla tego ciągnika. Jeśli masz jeszcze jakieś ciągniki w gospodarstwie i one pracują czasem z tymi samymi maszynami, w których wykorzystujesz hydraulikę zewnętrzną to warto pomyśleć o tym żeby we wszystkich był taki sam olej. Turdus do silnika też jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Lepiej dać nowy bo te siatkowe niby się myje ale pewnie ma tyle lat co traktor i tak do końca umyć się go nie da. Zawsze zostają opiłki między siatkami a to zmniejsza przepustowość filtra. 60,- zł. to niska cena jak za święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robik557
      Witam mój wuja zakupił sobie taki oto trochę wynalazek a teraz ma z nim mały problem. Może nie będę go opisywał bo raczej nikt nie pomoże ale czy ma ktoś może jakieś katalogi z częściami, instrukcje do tego traktora? Może jakiś namiar gdzie tego szukać?
    • Przez PiotrD7
      Witam.
       
      Pytanie jak w temacie. Jaki olej i ile do ciągnika Fiat 880/5 dt do tylnego mostu. Dodam że tylny most, hydraulika i do tego mokre hamulce wszystko na na jednym oleju. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach
    • Przez kamil5421
      Witam . potrzebuje opini na temat ciagnika david brown 1690, rok cos ok 1982 . czy ktos posiadal jak z czesciami awaryjnoscia ?
    • Przez adrian123292
      Witam forumowiczów.  Mam problem z sieczkarnią Claas jaguar 880. Otóż przy włączaniu bębna jest straszne szarpniecie, mało co tarczy nie zerwie. Na zimnym silniku i oleju jeszcze jako tako idzie włączyć a jak sie rozgrzeje to potrafi zadusić silnik i trzeba włączać wyłącznikiem na dwa razy. Do tej pory wymieniłem akumulator hydrauliczny na nowy. Nie oryginalny ale o takich samych parametrach ale nic się nie zmieniło.  Wymieniłem też pompę hydrauliczną bo już siadała i filtry hydrauliczne i nadal żadnej zmiany. Czysciłem elektrozawory i nadal nic.. Już mi ręce opadaja i nie wiem co z tym robić.. Boję się że w końcu cos sie tam urwie w środku sezonu i będzie po robocie.. Jak myślicie czego to może byc jeszcze przyczyna? Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj