Skocz do zawartości
Co widzimy na zdjęciu Bizon Z050?

Kombajn Bizon Z050 podczas prac żniwnych na placu gospodarstwa. Maszyna ta, jeden z modeli produkowanych przez Fabrykę Maszyn Żniwnych w Płocku, charakteryzuje się niezawodnym działaniem w polskich warunkach rolniczych. Wyposażony jest w silnik wysokoprężny SW400 o mocy około 100 KM, co pozwala na skuteczne napędzanie systemu omłotu bębnowego. Kombajn ten posiada zbiornik na ziarno o pojemności 2100 litrów, co umożliwia realistyczne wykorzystanie podczas pracy na średniej wielkości polach. Dzięki charakterystycznej żółtej konstrukcji model Z050 z łatwością rozpoznawalny jest wśród innych maszyn, a jego konstrukcja kabiny zapewnia operatorowi komfort oraz widoczność w trakcie wykonywania prac polowych. Kombajn, choć obecnie znajduje się w garażu, gotowy jest do sezonu, by efektywnie wspierać zbiór zbóż w gospodarstwie.

  • Haha 4



Rekomendowane komentarze

Bixenon :)

Wg mnie w miejsce oryginalnych otworów wstawić lampy od c330 . Wstawić ciut głębiej dorobic mocowanie . I jakoś wyglądałoby . Inna sprawa jestem ciekawy co przyświecało takiej modyfikacji. 🤔  Takie lampy też pewnie kupił (chyba że znalazł ) a że bizonów coraz więcej na części idzie to za dobrą flache dorwalby oryginały. A tak ni to wyglądu ni to smaku ,taki bizon z zezem . Brakuje tylko naklejki najszybszy we wsi ,bo wiadomo takie lampy +10 do szybkości.

1 minutę temu, danielursus3p napisał:

W sierpniu często już tak. U was trochę później słońce zachodzi, ale u nas szczególnie jak rok przekropny, 20:30 - 21 trzeba zjeżdżać z pola, zacznie się nawijać i to już mordęga nie robota. 

Tak długo jak kombajnista ma siłę można kosić. Nieraz rosa po 23 wchodzi delikatnie. Wiadomo że jeśli już po 15 sierpnia jest to wczesniej i częściej może być.

2 minuty temu, szymon09875 napisał:

Tak długo jak kombajnista ma siłę można kosić. Nieraz rosa po 23 wchodzi delikatnie. Wiadomo że jeśli już po 15 sierpnia jest to wczesniej i częściej może być.

Zależy jaki rok. Przeważnie do 22, nowszymi zachodnimi pewnie by i dłużej można, ślimak większej średnicy tak się nie okreca (tak myślę, nie wiem czy mam rację)   


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v