Skocz do zawartości


Modernizacje zakończone 😁 biegi w podłodze , przełącznik wielofunkcyjny 😉 ogólnie jestem mega zadowolony, biegi bajer polecam każdemu jest super 😋 a przełącznik jak przełącznik, lepiej kierunki włączać 😋



Rekomendowane komentarze

superfarmer02 napisał:

co tam masz za destylator za pedałem sprzęgła ??

Jeśli dobrze rozumiem, to tam jest włącznik główny hebel 😉 może na zdjęciu źle wygląda


Aktis napisał:

a co przeszkadzało jak ta dźwignia biegów wychodziła na prawo od kierownicy?

źle mi się wrzucało, a po za tym trzeba się tak skręcać, żeby piąty bieg wbić 🤣 a teraz jest jak w Zetor i jest lepiej 😁

t25a1 napisał:

Co było potrzebne do przeróbki tych biegów

Jeżeli masz pulpit nowego typu, taki jak ja mam to jeden problem z głowy 😉 następnie trzeba wajchę lekko przegiąć do dołu, bo w moim przypadku mam hydrauliczne wspomaganie to kolidowało z wężami , ale to też nie problem , dalej jak zdejmiesz stary wybierak od biegów to musisz ściąć prowadnice palca , bo ona wystaje z 1 cm nad pokrywę skrzyni , to ścinasz i wszystko pasuje 😉 godzina roboty i założone 😉 tylko prowadnica od palca musi zostać, bo ona trzyma listwę wodzika od walka WOM, czy ona trzyma w 100% to nie wiem, ja u siebie to zostawiłem, tylko została obniżona , wczesniej wspomniałem o tym 😉

Głównie pomaga to ze palec jest prosty, nie chodzi jak oryginalny po prowadnicy. 

15 minut temu, Aktis napisał:

nie prawą. Jestem praworęczny. Blokowanie się biegów to rzadko się zdaża. Nie wyobrażam sobię tej przeróbki i w czym ona miałaby pomóc w blokowaniu się biegów. Ale może masz rację.

Przy turze tak jest o wiele lepiej.

jak byś zauważył to jest to wajcha od C-330 przerobiona a tam sięga do połowy łydki a tu podgieta w dół czyli nie masz pomiędzy kolanami jak w Zetorach tylko z 20 cm pod siedzeniem a nie wiem jak ty się pochylasz do 5 ale ja wbijam każdy bieg bez odrywania pleców od oparcia fotela a w c330 się łamiesz w pół chyba że masz przedłużony drążek o prawie drugie tyle aby nie musieć się schylac


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v