Nowy Zabytek 😁 Oby się sprawował tak jak wygląda to będę zadowolony...
Go艣膰 Opublikowano 26 Listopada 2020 4 godziny temu, danielursus3p napisa艂: Kwintesencja af, opon nie ma wyjebany, ma opony wyjebany.聽 To w ko艅cu jaki kupi膰? Bieg贸w na si艂臋 nie pcha膰, olej mienia膰, samemu si臋 nie pcha膰 w remonty jak si臋 nie umie i b臋dziesz pan zadowolony馃榾 Na samych felgach kupi膰, czego oczy nie widz膮, sercu nie 偶al 馃槑 Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779192
robi57362 2893 Opublikowano 26 Listopada 2020 danielursus3p napisa艂:馃榿 Kwintesencja af, opon nie ma wyjebany, ma opony wyjebany.聽 To w ko艅cu jaki kupi膰? najlepiej 偶adnego to sie nie popsuje Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779196
lukasz0920 448 Opublikowano 26 Listopada 2020 robi57362 napisa艂:danielursus3p napisa艂:馃榿 Kwintesencja af, opon nie ma wyjebany, ma opony wyjebany.聽 To w ko艅cu jaki kupi膰? najlepiej 偶adnego to sie nie popsujeNajlepiej to nic nie robi膰, bo nic si臋 nie op艂aca w tym kraju to skr贸t AF 1 Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779203
songo 929 Opublikowano 26 Listopada 2020 z ciekawo艣ci do kt贸rej zachodniej marki ceny cz臋艣ci s膮 najlepsze? MF, Deutz, renault, Fendt, John Deere, case, nh? chodzi o cz臋艣ci kt贸re si臋 psuj膮 np, zestawy naprawcze silnika, cz臋艣ci skrzyni awaryjne pompy hydrauliczne itp? Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779204
6465 19242 Opublikowano 26 Listopada 2020 9 minut temu, lukasz0920 napisa艂: Najlepiej to nic nie robi膰, bo nic si臋 nie op艂aca w tym kraju to skr贸t AF O to to.聽 Na AF.聽 Nic si臋 nie op艂aca a jednak jako艣 ludzie z gospodarstwa 偶yj膮 i czasami co艣 inwestuj膮. 2 Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779207
WitekRolnik 4064 Opublikowano 26 Listopada 2020 Gratki, niech si臋 dobrze sprawuje Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779208
mikcom20 195 Opublikowano 26 Listopada 2020 si臋 nie op艂aca a po 10t pszenicy niekt贸rzy zbieraj膮 na 4klasie Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779224
grio 37 Opublikowano 26 Listopada 2020 Gratuluje. Byl juz wypr贸bowany聽 na gospodarstwie? Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779231
Kaszlak79 757 Opublikowano 26 Listopada 2020 songo napisa艂:z ciekawo艣ci do kt贸rej zachodniej marki ceny cz臋艣ci s膮 najlepsze? MF, Deutz, renault, Fendt, John Deere, case, nh? chodzi o cz臋艣ci kt贸re si臋 psuj膮 np, zestawy naprawcze silnika, cz臋艣ci skrzyni awaryjne pompy hydrauliczne itp?Dla sprzedaj膮cych te cz臋艣ci na pewno Fendt. Jak padnie sprz臋g艂o hydrokinetyczne to po艂owa ci膮gnika nie twoja 馃槣. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779241
Uziu92 10536 Opublikowano 26 Listopada 2020 w tych co wymieni艂e艣 chyba renowka najta艅sza w cz臋艣ciach , przynajmniej te popularne modele na skrzyni gima i motorze DPS . Jd tani w karoserii , tanie ma szyby , plastiki , b艂otniki o inne badziewia , za to mechanicznie ju偶 dro偶ej Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779288
URSUS16 278 Opublikowano 26 Listopada 2020 39.5 tys by艂 wystawiony tak dla ciekawskich Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779320
FINN 1572 Opublikowano 26 Listopada 2020 20 godzin temu, KubaMF napisa艂: Ot贸偶 to, dlatego ja nie chce si臋 k艂贸ci膰 z nikim m贸wi臋 tylko jakie mam odczucia. A faktem 偶e szuka艂em d艂ugo ci膮gnika mf seria 62xx i case mx ale wszystko by艂o wyprane a jak nie to cena zaporowa. No i dosz艂o do tego 偶e jest rusek 馃槄 te偶 ostatnio wychodz臋 z tego za艂o偶enia dobry zachodni 30 letni to po艂owa ruska albo i wi臋cej... 16 godzin temu, danielursus3p napisa艂: Kwintesencja af, opon nie ma wyjebany, ma opony wyjebany.聽 To w ko艅cu jaki kupi膰? Bieg贸w na si艂臋 nie pcha膰, olej mienia膰, samemu si臋 nie pcha膰 w remonty jak si臋 nie umie i b臋dziesz pan zadowolony馃榾 jaki?? ju偶 t艂umacz臋, ma by膰 艂adnie pomalowany , ale tak 偶eby 艣wieci艂 sie jak psu jajca, ale tak 偶e jak s膮siad zobaczy to od razu b臋dzie zazdro艣ci艂 i dzwoni艂 do banku o kredyt na jeszcze dro偶szy ci膮gnik.聽 Musi mie膰 za艂o偶one jake艣 tandetne nowe opony u handlarza najlepiej diagonalne petlasy , no i oczywi艣cie o szabrowany ze wszystkiego co zd膮偶y艂 odkr臋ci膰 handlarz Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779375
kicki12 82 Opublikowano 26 Listopada 2020 URSUS16 napisa艂:39.5 tys by艂 wystawiony tak dla ciekawskichTak, a ile uda艂o si臋 utargowa膰 to moje 馃槄 Jeszcze powiedz 偶e mia艂e艣 jecha膰 go ogl膮da膰 ?馃槀馃槀馃槀 Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779382
Go艣膰 Opublikowano 26 Listopada 2020 Je艣li to ten za 39.5 to kolega by艂 ogl膮da膰.馃ぃ馃ぃ Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779384
URSUS16 278 Opublikowano 26 Listopada 2020 Nie wnikam za ile go kupile艣 dok艂adnie, bo co mnie to interesuje 馃 Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779408
songo 929 Opublikowano 26 Listopada 2020 Uziu92 napisa艂:w tych co wymieni艂e艣 chyba renowka najta艅sza w cz臋艣ciach , przynajmniej te popularne modele na skrzyni gima i motorze DPS . Jd tani w karoserii , tanie ma szyby , plastiki , b艂otniki o inne badziewia , za to mechanicznie ju偶 dro偶ejrenowki z silnikami mwm np. 110.54 te偶 s膮 w miar臋 tanie w naprawach? skrzynie tam daj膮 rad臋?Rolnik_z_Podkarpacia napisa艂: Je艣li to ten za 39.5 to kolega by艂 ogl膮da膰.馃ぃ馃ぃ i co mu si臋 nie podoba艂o? Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779437
Go艣膰 Opublikowano 26 Listopada 2020 Nie wiem bo nie pyta艂em ale wysy艂a艂 mi linki wi臋c co艣 musia艂o by膰 na rzeczy albo z cen膮 si臋 nie dogada艂. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779443
robi57362 2893 Opublikowano 26 Listopada 2020 ze 4 urwales i naprawde fajna cena Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779444
songo 929 Opublikowano 26 Listopada 2020 jak od handlarza to nie ma szans 4 urwac Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779497
Uziu92 10536 Opublikowano 26 Listopada 2020 zalezy, za ile i co kupujesz, sam jak jezdzi艂em za ci膮gnikiem to bez jakich kolwiek negocjacji raz handlarz zjecha艂 6 tys z ceny a drugim razem 8 tys. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779501
Go艣膰 Opublikowano 26 Listopada 2020 3 minuty temu, songo napisa艂: jak od handlarza to nie ma szans 4 urwac Jak nie ma jak nie ma. Jak widzi 偶e nie chcesz kupi膰 to co Ci b臋dzie opuszcza艂, albo tak Ci opu艣ci 偶e pojedziesz do domu, bo Ci si臋 g艂upio zrobi. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779506
dabaz 98 Opublikowano 26 Listopada 2020 Ja kupi艂em za 38 tys model 3095 rok 92 ju偶 10 lat temu. Te ci膮gniki z wiekiem nie taniej膮 co艣. M贸j chodzi jak zegarek elegancko. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779528
songo 929 Opublikowano 26 Listopada 2020 偶adnej awarii nie mia艂e艣 przez te 10lat? Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779555
dabaz 98 Opublikowano 26 Listopada 2020 no wa艂ek ataku sie urwa艂, ale to standard i niewielkie koszty. Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779561
songo 929 Opublikowano 26 Listopada 2020 s膮siad ma 3080 ju偶 z 10lat to w zasadzie si臋 nie psuje ale jak raz waln臋艂a skrzynia to 10tys go to kosztowalo Odno艣nik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/790941-mf-3090/page/2/#findComment-2779563
Rekomendowane komentarze
Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj si臋Zaloguj si臋
Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.
Zaloguj si臋