Skocz do zawartości

Ursus C-355


mateuszc355

W poniedziałek zaczynamy remont padlinki :D


Rekomendowane komentarze

@michalrol99 silnik :)

@Adi96 jutro się okaże co będziemy robić ale wału nie planuje ruszać bo ma ciśnienie 4 atm . A jakie zestawy polecasz ?

@rivierrecasalis z objawów to pewnego dnia zaczął inaczej chodzić tak jakby nie gadał na jeden gar , sprawdziliśmy wtryski były szmelc po wymianie niby trochę lepiej zaczął chodzić ale patrze na miarce zaczęło mu przybywać oleju i olej zrobił się siwy  a przy korku wlewu oleju widać taką ładną kaszkę także woda w oleju a co dokładniej i gdzie to się okaże po rozebraniu przez majstra jutro :)

@buli14812 dzięki na pewno się przyda :D

Byle pierdoła a potrafi problemów narobić :) U mnie na zasiewy pierun strzelił akumulator w 330, niedawno kupiłem nowy i nie zdążyłem go z miasta przywieść i okazało się że w Zetorze padł ;) Na domiar złego jeszcze szyba tylna w Zetorze się rozleciała. :P

Aku póki co do Zetora nie potrzebne a jak coś to można przełożyć z 330 i bardzo ładnie pali na nim. Jaki polecacie akumulator do Zetora taki budżetowy powiedzmy do 450-500zł? Był AD 170ah 950a. Do ciapaja kupiłem 120ah 900a firmy ZAP Green Line bo był na promocji.

A ja w tym roku jezdze na aku 74 Ah z opla benzynowego do trzech ciagników go zakładałem 6245 pali na dotyk rozrusznik czeski ale 5711 i C360 rozruszniki fabryczne i żadnego problemu, i akumulator nie za dobry paruletni. Do ciągnika nie potrzebny taki duży chyba że w zimie się jezdzi, na pewno nie 170Ah, to nie Syberia. Kupiłem w tym roku jeden dobry aku 120Ah Zapp bo ładowania nie mam w zadnym starym ciagniku a czasem swiatła potrzebne. Kupiłem taki, bo to jest niby rolniczy, większy wyższy odporny na wstrząsy a że te samochodowe to się psują w ciągnikach, nie wiem czy prawda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v