Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortschritt czy ursus ok 120 koni?

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotr88

piotr88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 luty 2009 - 12:40

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? ja bym wolał ursusa bo dużo ładniejszy a od użytkownika forszaja słyszałem, że za zadne pieniądze go by nie chciał a dlaczego to nie wiem miał nim nawet taką przygode że gdyby nie zadusił silnika to by p***** nim w kurnik :)

Wulgaryzmy!!

Edytowany przez robertbara, 25 luty 2009 - 16:19.

Ursus C-360, C-330M, C-330+ tur na 25ha narazie muszą wystarczyć

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt czy ursus ok 120 koni? Dzisiaj, 03:22
  •  

#22 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 25 luty 2009 - 17:46

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? dwóch kumpli ma takie ciągniki, fortschritt
sprzęgło ma pneumatyczne... mówili że by nigdy ciągnika nie zostawiać na biegu... bo jak się go odpali to w sprzęgle jeszcze nie ma powietrza i przez garaż można wyjechać drugą stroną
czasem im się zdarzało że powietrza zbrakło i o mały włos nie wjechali do rowu czy w drzewo
a biegi w fortsritt to masakra, trzeba się namachać...
ale za to mają siedzenie na powietrze, mała awaryjność, solidny mocny sprzęt, silnik na ramie,
nie ma jak to knur...
ale wiadomo ursus lepszy bo części do niego tanie, a silnik mają dobrze wykonany

#23 Share Dadam

Dadam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 25 luty 2009 - 22:32

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? w tym co napisałeś to minełeś sie troche z prawdą po 1 zt 323a jest sprzegło hydrauliczne a siłownik na powietrze jest od drugiego stopnia i do normalnej jazdy nie potrzebne jest powietrze po 2 na biegu go nie odpalisz bo ma zabezpieczenie w skrzyni

#24 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 06 marzec 2009 - 18:45

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? Zdecydowanie brał bym ursusa po pierwsze ładniejszy a po drugie lepszy dostęp do części. Sam mam Ursusa 1002 i wiem że z częściami nie ma żadnego problemu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 18:48

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? ja bym wybrał ursusa bo o wiele lepiej wygląda a fortschritt nie jest atrakcyjnym ciągnikiem ponieważ paskudnie wygląda

#26 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 22:57

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? zdruj77

No podałeś wspaniałe argumenty! Jeszcze Ci żaden Mod nie dał % ?

Co to ciągników to po co zastanawiać się czy ursus czy Forszaj ? nie lepiej poszukać jakiejś typowej "okazji" szukać nic więcej nie pozostaje a za 50k można już kupić jakiegoś MF, czy innego Renaulta :P
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 20:38

Fortschritt czy ursus ok 120 koni? Witam tez uwazam ze to troche dziwne porównanie zt323 do ursusa 1224 bo łaczy ich tylko moc a poza tym to dwa inne ciagniki poza tym kwota dobrego zt 323 kupisz juz za 22tys to bedze juz lalka z za 1224 za dobra musisz dac 35 a jak bym miał do dyspozycji kwote 50tys wybrał bym renaulta pracowałe na tym sprzecie i maszynka godna polecenia wiec nie tylko francuska miłosc ale i ciagniki maja tez dobre a wracajac do zt 323 a 1224 to wybrał bym zt323 maszyna w miare wygodna z czesciami to tez piszecie bajki drogie pewnie a doczego masz tanie trudny dostep to powiec ile chcesz czesci tyle ci załatwie poza tym poza wygladem napiszcie jakis konkretny argumet ze zt 323 to złom awaria to i w jelonku sie zdazy
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź