Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym wybieracie kiszonke z kukurydzy?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PiotreQ99

PiotreQ99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 20:41

Panowie, czym wybieracie kiszonke z kukurdzy? U mnie bedzie ona wybierana tylko zima, silosa brak. Zastanawiam sie czy wystarczy krokodyl, ktorego teraz mam (pytanie czy przy wybieraniu kiszonka nie bedzie sie psula?) czy musze zainwestowac w jakis wycinak na ladowacz czolowy?Jezeli wycinak to jaki, bo sa roznego typu? Taki typ bedzie najodpowiedniejszy? http://www.metaltech...g?ts=1385713841

Edytowany przez PiotreQ99, 23 czerwiec 2015 - 20:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czym wybieracie kiszonke z kukurydzy? Dzisiaj, 07:33
  •  

#2 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 21:10

Mam taki wycinak szczękowy na TUZ i jak każda maszyna ma swoje + i - Zdecydowanie na + to prosta budowa i szybkość wycinania, na - to to że ''brudzi'' przy wycinaniu zawsze coś się ukruszy. Ściana nie jest idealnie ucięta i żeby mieć porządek w okół pryzmy czasami trzeba resztki wrzucić ręcznie. Jeżeli ukruszony luz sprzątany jest w miarę na bieżąco nie ma problemu z grzaniem się reszty pryzmy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share GrabekSto

GrabekSto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Lubie orać pole na traktore.

Napisany 23 czerwiec 2015 - 21:17

Kolego ja mam może jako takie doświadczenie kupiłem kiedyś taki wycinak i powiem ci tak wolno to opuszcza i wg strata czasu i pieniędzy.Ja podjeżdżam i bez problemu nabieram łyżką . Ten głupi wycinak nadaje ci tylko do trawy w pryzmie . Ale jak się tak uparłeś na taki wycinak to polecam ci coś takiego  mam takie same u siebie na gospodarce i jest 200% lepsze bo tu są noże i to ruchome więc dużo a z tego co wiem to tam masz noże stałe tylko siła tych siłowników to pcha i to schodzi się z tym.

Sry że aż tak się rozpisałem ale jak zbierasz trawy w baloty to łyżka normalna wystarczy do kukurydzy a ja już chcesz wycinak to polecam ci ta moją opcje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share PiotreQ99

PiotreQ99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 12:28

Lyzka nie bardzo bo jak kupie woz paszowy to nie wrzuce nia balota :) Juz bardziej by krokodyl pasowal.