Divinegirl

New Holland -SERWIS - jaki czas na naprawę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Divinegirl    0

Witam, mam pytanie dotyczące naprawy nowego ciągnika marki new holland. Jaki czas na naprawę ma serwis? Czy jest to 14-dni? Czy może więcej? Jakie są konsekwencje nie dotrzymania terminu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

14 dni jest chyba na rozpatrzenie gwarancji czyli czy usterka podlega naprawie gwarancyjnej, a co do czasu to najlepiej by było jak najszybciej bo to światczy o serwisie trochę

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Najlepiej zobaczyć w gwarancji ;) Wszystkie te informacje powinnaś mieć tam podane. O ile się nie mylę, wszystko powinno zamykać się w miesiącu - zasadniczo firmy muszą ustalać termin akceptowalny dla rolnika i jednocześnie bezpieczny dla siebie


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Mam pod ręką kartę gwarancyjną lawety do bel Pronar i tam np. jest tak: na naprawę mają 30 dni od dnia udostępnienia sprzętu do naprawy. W tym czasie producent powinien albo naprawić, albo powiadomić pisemnie o nieuznaniu reklamacji. Jeżeli w ciągu tych 30 dni lub innym uzgodnionym terminie nie dokonano uznanej w ramach gwarancji naprawy, użytkownik może zażądać wymiany na wolny od wad lub zwrot wartości pieniężnej.

Możesz zeskanować stronę w karcie gwarancyjnej z takimi informacjami dotyczącymi NH?

 

I teraz najważniejsze w tym wszystkim czy posiadasz jakieś potwierdzenie, że tego tego to a tego dnia przekazałaś sprzęt do naprawy?

 

Co to dokładnie za model i co się stało?

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj