Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leyland

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 15:37

Leyland Tak siedzę sobie w uk i zauważyłem ze jest tu troszkę ciągników tej marki, ale tak naprawdę to nic o niej nie wiem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z takowymi ciągnikami? Za ok 1500Ł można spokojnie kupić 70KM 2WD z turem to chyba nie tak źle??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Leyland Dzisiaj, 22:27
  •  

#2 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 09:13

Leyland tu masz troche danych o modelach tego traktoru http://www.konedata....rit/leyland.htm
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#3 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 09:42

Leyland Dane techniczna na konedata.net to już dawno sprawdziłem ;) Chodzi Mi bardziej czy ktoś ma w PL taki sprzęt i jak z częściami oraz o ogólne wrażenia z pracy takim ciągnikiem

#4 Share adaskupodkarpacie

adaskupodkarpacie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 13:55

Leyland w mojej miejscowości jest handlarz który posiada takie ciągniki kiedys mi prasował takim 80 KM i jechałem z nim w srodku wbrew pozorem jest cicho i jak na leciwy ciągnik to ładnie kontrolki iitp wiem ze jednego robił silnik czyli pewnie cześci sa ale wiecej nic Ci nei moge powiedzieć
\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 16:58

Leyland a ja tak szczerze powiedziawszy to takiego na oczy nigdy nie widzialem ale z wygladu to mis ie niezbyt spodobaly
a one sa produkcji angielskiej ???
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#6 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:36

Leyland mieszkałem w Szkocji 2km od fabryki właściwie od byłej fabryki...bo dziś jest tam TESCO... ani jednego ciągnika nie widziałem w okolicy szok!

może ktoś usunąć tego posta moja pomyłka :)
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:37

Leyland mieszkałem w Szkocji 2km od fabryki właściwie od byłej fabryki...bo dziś jest tam TESCO... ani jednego ciągnika nie widziałem w okolicy szok! miejscowość Bathgate...
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem