Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#2481 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:23

"Rolnik szuka żony"

@jaro dlaczego uważasz że 50 minut jest nie realne ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:38
  •  

#2482 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:24

"Rolnik szuka żony"
mrc1005: ale ja wcale nie twierdziłam, że będąc dojrzałą kobietą i nie używając botoksu wygląda się źle. Twierdziłam jedynie, że kobiecie po 30-tce wiotczeje skóra i pojawiają się zmarszczki i że kobieta w tym wieku bez zmarszczek, to kobieta korzystająca z odpowiednich kremów, kosmetyczki i chirurga (botoks).
Napisałeś, że niejedna 40-latka wygląda lepiej od 16-latki, ale to są rzadkie przypadki, np. jeżeli 16-latka ma problemy z cerą, a 40-latka ma dobre geny, to mimo tych zmarszczek na pewno będzie wyglądała lepiej od tej 16-latki.
Napisałeś też, że kobieta z miasta nie zrozumie mężczyzny mieszkającego na wsi. To nieprawda... Zrozumie, o ile będzie chciała go zrozumieć, ale to już sprawa indywidualna danej kobiety.

Edytowany przez mapo, 24 listopad 2014 - 21:29.

#2483 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:26

"Rolnik szuka żony"

@jaro dlaczego uważasz że 50 minut jest nie realne ???

ja tak uważam ? :P

#2484 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 24 listopad 2014 - 21:47

"Rolnik szuka żony" Ta Kaśka jest dziwna zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" a teraz by chciała żeby Zbyszek mieszkał w mieście co jest nierealne tym bardziej że ma on zwierzęta

#2485 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:54

"Rolnik szuka żony"

Może nie liczyła że tak daleko dojdzie , a w zaistniałej sytuacji Zbyszek nie miał kogo innego do wyboru.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#2486 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 21:57

"Rolnik szuka żony"

@jaro, "nie ucz księdza dzieci robić" - takie odniosłem wrażenie  :huh: 
@mapo kilka małych zmarszczek - nie przesadzajmy, po 40 można powiedzieć ze już widać oznaki wieku, choć mam znajomą, która jest przed 30-stką i w ciągu roku jak zaczęła stawiać dom to się "postarzała" - takie moje subiektywne odczucie ( a zawsze dla mnie była (jest) najładniejsza w okolicy)

​ze zdjęcia profilowego, jeżeli należy do ciebie to widzę ładną kobietę, choć jakość jest jak jest, więc nie przesadzajmy. 

#2487 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 22:13

"Rolnik szuka żony"
jonek98: gdy Katarzyna zgłaszała się do programu, to nie wiedziała, że Zbigniew mieszka "na kupie" z rodziną i że ta rodzina będzie nieprzychylnie do niej nastawiona. Może gdyby sytuacja była inna, to zdecydowałaby się na zamieszkanie na wsi. Widać było, że chce być ze Zbigniewem, ale chyba z daleka od jego rodziny.

mrc1005: stres potrafi postarzyć człowieka, więc pewnie ta budowa domu przysporzyła tej twojej znajomej sporo nerwów.
A co do mojego zdjęcia profilowego, to ja na nim jestem, ale nie uważam się za ładną, tylko za przeciętną.

#2488 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 22:21

"Rolnik szuka żony"

Stres geny dieta to chyba główne przyczyny. Jeżeli uważasz się za przeciętną to masz zaniżoną samoocenę bo wyglądasz ślicznie.A jeżeli masz faktycznie 30 to bardzo bardzo.........

#2489 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 22:22

"Rolnik szuka żony"

czy ktoś jest ładny to zależy kto na to patrzy, jednemu się to podoba a innemu co innego, zdarza się że laski z pierwszych stron gazet nie przykuwają mojej uwagi, choć są wypicowane na max-a, a na ulicy bez makijażu (ew. delikatny) można spotkać ładniejsze dziewczyny ...

#2490 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 22:26

"Rolnik szuka żony"

@mrc1005, tej ładnej Pani tak szybko nie przekonasz do swojego punktu widzenia        :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2491 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 22:27

"Rolnik szuka żony"

to ja może na chwilę wstawię zdjęcie "en face", wtedy sami ocenicie, że wcale taka ładna nie jestem...

#2492 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 22:38

"Rolnik szuka żony"

Hahahahaha, a jaka gwarancja że to Twoja fotka?      :P   coś za łatwo się zgodziłaś by się pokazać.        :D

Edytowany przez KORSARZ1, 24 listopad 2014 - 22:40.

#2493 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 22:43

"Rolnik szuka żony"

KORSARZ-co do Twego zdjęcia,stawiam ze to Ty :)

#2494 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2014 - 22:49

"Rolnik szuka żony"

Koleżanka mapo jest cwańsza niż by się mogło wydawać, no ale z nami jej tak łatwo nie pójdzie.       :P

#2495 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 23:21

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: a co, niepodobna jestem do siebie z poprzedniego zdjęcia?

Kurczę, chcę wrócić do wcześniejszego zdjęcia, ale mam z tym nie lada problem... Wchodząc na profil ciągle mnie wylogowuje. Szlag by to...

Po ponad pół godzinie męczenia się w końcu mi się udało...

Za każdym razem, gdy przechodziłam do profilu, to mnie wylogowywało, a logowanie nic nie dawało, ciągle nie byłam zalogowana.

#2496 Share mrc1005

mrc1005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 08:22

"Rolnik szuka żony"

@Korsarz1, Nie można wszystkich od razu do jednego wora wrzucać. jak się jedna czarna owca trafiła z miasta (pani "piękna" sekretarka) to wszystkich posądzać o złe zamiary ...  ;)

#2497 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 25 listopad 2014 - 13:15

"Rolnik szuka żony"

Korsarz1: jakie zmarszczki? Te, które pojawiają się po 30-tce. Kobieta po 30-tce bez zmarszczek, to kobieta korzystająca z usług kosmetyczki lub chirurga...

racja , obejrzyjcie sobie teleexpress i tą Beatę Chmielowską-Olech - i napiszcie jak co zauważyliście :) 

Ate to z Tobą się spotyka Grzegorz ? .Tak go chwalisz ,a wszyscy widzieli ,jak się zachował .

i ta jego wypowiedź : urwane koło , wygięty dyszel, ciągniki które nie chciały się uruchomić .... pogrążył się całkowicie. 

glicer: co w sytuacji, gdy się wie, czego się chce od życia, ale jest to poza zasięgiem?

walczysz i nie poddajesz się :) skąd pewność że jest to poza zasięgiem?

#2498 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 14:13

"Rolnik szuka żony"

Co do Kasi to nie o to chodzi ze nie chce z nim mieszkac tylko nie chce z nim mieszkac przed ślubem, przeciesz ona na pielgrzymki chodzi wiec ma jasne poglady. nie chce sie tez spieszyć. Jesli zbyszek to zrozumie to może cos z tego wyjdzie. 

Rolnik z powołania :-)

#2499 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 25 listopad 2014 - 15:36

"Rolnik szuka żony"

Dokładnie kolego ,tak Kasia powiedziała ,jak piszesz .Ale z drugiej strony te jej uczucia neutralne ,to co to ma być ?

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2500 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 25 listopad 2014 - 16:44

"Rolnik szuka żony" Na onecie dziś podali, że kolejna edycja zacznie się wiosną - lato, by uniknąć kręcenia zdjęć w okresie zimowym. Puszczane będą dopiero we wrześniu. Będą zarówno faceci szukający żony, jak i kobiety szukające męża. Chciałam wkleić link, ale coś nie mogę. Oczywiście niespodziewana oglądalność i NIEOCZEKIWANE zyski z reklam - 11 mln ( !!!) . I to był priorytet programu , a nie żaden inny .