kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
Cytat

Trochę to się ma ku sklonnoscia do zdrady ¬¬

Nawet Damian Petrow nie dzwoni że ktoś zdradził,    :)

 dopóki nie zobaczy że on jej porządnie zasadził.            :P   

A tu  nikt nikomu nic nie wsadzi,

jednak skrytykować nie zawadzi.      xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jakoś nie ma w tych tematach osób które chcą ułożyć sobie życie we dwoje.Pisza tu tylko żonaci i mężatki...stanu wolnego brak..... Dlaczego tak się dzieje?Bo nie chcą się wp***dalac w te flirty,udawane milostki,podchody ,itp.Jest pokazywanie co się może gdy już się nie może bez wspomagaczy :D....żeby tylko serce wytrzymało,bo inne narządy już słabe jeszcze bardziej :ph34r:

Edytowano przez Ansja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ansja napisał:

Jakoś nie ma w tych tematach osób które chcą ułożyć sobie życie we dwoje.Pisza tu tylko żonaci i mężatki...stanu wolnego brak..... Dlaczego tak się dzieje?Bo nie chcą się wp***dalac w te flirty,udawane milostki,podchody ,itp.Jest pokazywanie co się może gdy już się nie może bez wspomagaczy :D....żeby tylko serce wytrzymało,bo inne narządy już słabe jeszcze bardziej :ph34r:

Ania nie świruj, sama dobrze wiesz że jak my nie piszemy nie dzieje się zupełnie nic i nie wciskaj kitu o jakiś filtrach nie do przebicia. Sama niby mówisz że kogoś masz a coś mi się zdaje że chętnie chciała byś być adorowana. Co jakiś czas próbujesz reanimować inne podobne tematy gdzie my nie piszemy i co, cisza jak po śmierci organisty?   :P    :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bo chcę zachęcić by pisali ludzie w tych tematach,bo można tu na forum poznać tego jedynego....ta jedyna ... Uwierzcie mi,ze są tu fantastyczni ludzi,ktorzy nie są jakimiś bajerantami i oszustami,naciagaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Dwoje ludzi poznaje się pisząc na forum różne swoje poglądy,pozniej piszą tylko do siebie,..takim sposobem poznają się pod względem charakteru,gustu,upodoban ...Mają wspólne tematy ....Czasem taki przypadek jest naprawdę czymś fajnym,...A skąd wiem,ze są tu fantastyczni rolnicy to po prostu wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Forum jest dla wszystkich, każdy może tu pisać, a jak ktoś z kimś ma się ku sobie to pisze na PW a nie zachwala się na forum. 

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
22 minuty temu, zetorki12 napisał:

Skąd wiesz że są ?

Fantastyczny czy wirtualny niewielka różnica a my wszyscy jesteśmy wirtualni więc i fantastyczni :D


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean bo nie ma to jak od razu pisać na PW "zostań moją żoną jeśli jesteś wolna " :D

Po sposobie pisania idzie poznać kto jakia charakter i jakim jest człowiekiem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty co nie wiesz co odpowiedzieć takiemu jak pisze od razu takie bzdury na Pw ? , jak na PW nic mądrego nie napisze, to tym bardziej na forum.

 A zresztą mogłaś przyjąć oświadczyny i po sprawie.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Wirtualnie to moi drodzy można tylko dać się zwieść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zwieść to się można zawsze i wszędzie .^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Co się martwisz,  co się smucisz,  że wsi jesteś na wieś wrucisz. 

Jaki jest sens wiązać się z miłości,  a nie lepiej poszukać bogatej laski i ożenić się z jej majątkiem?  Z roku na rok staje się on Twoją  własnością ;-) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Haha a jak da Ci intercyze do podpisania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak będzie paskudna to nie da, bo więcej taka szansa może się nie trafić, nawet jej majątek nie pomoże.     xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Ansja znajdź sobie coś do roboty może 

Sean dobrze ci radzi robienie sztucznego tłoku w tematach byle się coś działo wiele nie da  

Ktoś będzie chciał poznać to pozna i bez tej twojej mąciwody będzie chciał pisać to napisze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy ma prawo tu pisać, jednak taka zasłona że ktoś inny coś tam blokuje, to nic innego jak brak siły przebicia, jakiś powód ku temu jest.

Wesoła i znająca żarty, obojętnie czy to mężatka czy panna, zawsze będzie miała sobą zainteresowanie, nie potrzebne są jej przechwałki jaka to ona ach, och ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Wesoła znająca żarty i do tego bogata gdzie jej szukać? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Można słowa na forum nie zamienić a pisać do siebie wiec nima problemu a  chcieć to można wiele rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No toż każda z Was jest taka :x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj