grzesior90

mtz 1221 dlaczego taki tani

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Proktor    17

ja kupiłem nie dawno 1221.3 i ledwo go zarejestrowaliśmy i niby już od 01. 2014r miał być zakaz ich rejestracji ..... a tego to by nawet nie zarejestrowali , chyba że masz jakieś wtyki , a jeżeli bierzesz nowy ciagnik to masz obowiązek go zarejestrować po kupieniu... a co do tego to wiem że nie ma intercoolera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez gaga195
      Siema, jak wiecie po uturbieniu mojego 82sa mam problemy z chłodzeniem i dzisiaj przyśnił mi się pomysł.
      Mianowicie zamiast chłodnicy oryginalnej wstawić od 1221. Tylko właśnie jest ona dużo większa? chodzi mi o szerokość wysokość bo nie wiem czy podejdą mocowania od 82sa ( na 90% nie ) ale zapytam.
      Ma ktoś może jakieś dokładne zdjęcia chłodnicy z 12? Dzięki
    • Przez garos
      Witam zamierzam po skończeniu gimnazjum isc do zawodówki na profil mechanik maszyn rolniczych. Ale znalazłem wczoraj cos takiego jak mechanik,operator maszyn rolniczych.
      Moje pytanie brzmi na który profil isć i czy jeśli praktyke bym miał w firmie sprzedającej trakttory new holland gdzie mają serwis to czy będe mogł tez tam isc gdybym poszedł na mechanik operator.... czy gdzie indziej bym musiał mieć praktyki.
      2 posiadamy gospodarke gdzie uczniowie z technikum agrobiznesu przychodzą do nas na praktyke. Więc czy mógłbym mieć praktyke w domu czy nie. Nigdzie w okolicy nie ma juz szkoły roniczej. Licze na jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam
    • Przez adamwojtczak
      5 razy miga kontrolka pomarańczowa taki trybik w instr. obsługi pisze błąd czujnika ciśnienia sprzęgła jest taki czujnik w tym ciągniku ?
    • Przez Proktor
      mam problem z tylnym podnośnikiem w belarusie 1221 , a mianowicie chodzi o to , gdy np zaczną orać to działa wszystko ok podnosi pług normalnie , problem się dopiero zaczyna gdy już z 0,5-1 ha za orze w tym momencie gdy olej już się zagrzeje... i problem polega na tym że później już nie chce mi podnosić pługa ani opuszczać nie kiedy jak szarpnę mocno ciągnikiem to opuści , lub można opuścić lub podnieść wciskając taki guziczek z tyłu na pompie , ale to za każdym razem trzeba tak wciskać ale to tylko podnieść siłowniki na max i min można a np w połowie by było podniesione to już ciężko ,, a i regulacja siłowa to wtedy nie działa ... a gdy np na następny dzień odpale go jak jest zimny to wszystko ładnie działa... dzwoniłem do mechanika i on mi podpowiadał by zmierzyć ciśnienie oleju bo może być za duże lub za małe i wyregulować ale najpierw trzeba je zmierzyć w szybko złączu ... ciągnik ma z 280mth i jak przyjechał na ruskim oleju to później mi trochę ubyło jego i dolałem L-HL 68 i czy może być takie coś przyczyną że się zmieszały ? problem się zaczął od 200 mth wcześniej wszystko chodziło ładnie ... czy ktoś się może spotkał z takim czymś lub jakieś sugestie ? w trakcie szwankowania dotykałem węży to aż takie gorące nie były ..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj