Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubytek płynu same roller 70

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukas0076

lukas0076

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 12:49

ubytek płynu same roller 70 Witam. Mam problem w moim rollerku ubywa płynu chlodniczego a nie widać żadnego wycieku. Ostatnio zauwarzyłem ze z ''odmy'' wydobywa sie tak jakby para i krople czy to może być ten płyn. Pomóżcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ubytek płynu same roller 70 Dzisiaj, 04:57
  •  

#2 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 13:36

ubytek płynu same roller 70 na 100% poszły ci oringi na tulejach prawdopodobnie go przegrzałeś

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 14:11

ubytek płynu same roller 70 jeśli olej zrobił się biały to jest w nim woda, jeśli nie to szukaj dalej. zobacz czy w trakcie pracy silnika z chłodniczy nie wydobywają się bąbelki
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share lukas0076

lukas0076

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 14:45

ubytek płynu same roller 70 w oleju nic nie widać

kolego grzesiek82 co do tych oringów to w takim przypadku gdzie on by sie przedostawał.dodam że przez 1,5 miesiąca zjadł 7 litrów plynu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 15:58

ubytek płynu same roller 70 jeśli widziałeś że z odmy wydobywają się krople to płyn przedostaje się do oleju możesz zdjąc dekielek od zaworów i sprawdzić czy na nim się ten płyn nie skrapla możesz dotknąć również palcem odmę i sprawdzić (organoleptycznie..)czy to płyn- będzie słodkie, ja tak robię a ubytek musi nie być taki duży bo jeśli olej nie jest biały tzn że zdąża odparować uszczelka raczej nie bo kanały wodne mają dość wysokie szyjki a na niej samej są oringi

#6 Share lukas0076

lukas0076

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 19:57

ubytek płynu same roller 70 Dzieki za pomoc grzesiek82 miałeś racje jednak to oringi na tulejach. Pozdrawiam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Staimse

Staimse

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 23:13

ubytek płynu same roller 70 Witam
W związku z tym że u mnie wystąpił podobny problem ;> potrzebuje znać wartości momentów dokręcania śrub głowicy i kolektorów. W katalogu o tym nie wspominają. Sprawa tyczy się Same Roller 70. Bez tego nie ruszę dalej z montażem.

Dodaj odpowiedź