Zaloguj się, aby obserwować  
grze77

MF 390 brak świateł

Polecane posty

grze77    0

Witam wszystkich!

Mam taki problem, otóż pewnego razu podczas pracy wieczorem naraz zgasły mi wszystkie światła (przód i górne przednie) i nie mogę dojść co jest tego przyczyną. Jest tak że nie ma żadnych świateł, przełącznik jest ok - sprawdzałem, bezpieczniki też. Do przełącznika prąd dochodzi ale nie wiem gdzie szukać dalej. Myśle że to może jakiś przekaźnik, tylko gdzie on jest (z lewej strony tablicy są jakieś 2 ale nie wiem od czego). Reszta wyposażenia elektr działa - kierunki, awaryjne, dmuchawa. Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Zgadzam się z karol73 czasem mogło też gdzieś przytopić kabel cuda się zdarzają albo myszy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez radecki2
      witam.a wiec tak jak w temacie poszukuje przekaznika swiatel roboczych do renault 110-54.ma ktos namiary na sklep lub posiada do sprzedania?pozdrawiam
    • Przez Kafu20
      Witam niedawno zakupiłem mtz-82 z 99r nie było w nim włącznika świateł awaryjnych tylko 6 kabelków w różnych kolorach. Nabyłem włącznik ze zdjęcia tyle że nie wiem jak go podłączyć. Na zdjęciu ponumerowałem piony, proszę o pomoc i przypisanie do numerków kolory kabli albo zdjęcie z prawidłowym podłączeniem.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj