Zaloguj się, aby obserwować  
d-k

jak wrzucic zdiecia na af

Polecane posty

d-k    0

wszystko juz wiadomo ps robie wladimirca u-25 chcialbym wam go pokazac ale nie wiem jak wzucic zdiecia no to zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez johenek
      Witam
      Szukam właścicieli prasy Krone KR 130S z wiązaniem siatką. Chodzi mi o to by podjechać do kogoś i zobaczyć jak jest zamontowany aparat od siatki oraz pozostałe elementy siatki. Ponieważ mam montować całe wiązanie siatki w takiej prasie a nie wiem jak to wszystko jest zamontowane

      Jeśli był by ktoś tak dobry i mógł mi porobić bardzo dokładne zdjęcia całej siatki zaczyna-wszy od drążka do mocowania rolki siatki, kończąc na sposobie mocowania mechanizmu od siatki  i linek jak są one poprowadzone
    • Przez DamianKrawczyk
      Witam
      Mam problem w moim belarusie otóż nie mogę przerzucić wajchy na biegi polowe drogowe wchodzą ładnie ale gdy próbuje przełączyć na polowe nic tak jak by coś blokowało wajchę . Grzebałem przy tym troche i jak się śrubokrętem trochę ponagina to czasem wpadnie na polowe ale robię powrót na drogowe i to samo się dzieje wajcha stawia opór i nie daje się przerzucić .
      Spotkał się ktoś już z takim problemem ?bardzo prosił bym o pomoc pozdrawiam .
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj