Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same tiger six 105 problem z wom

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matus2609

matus2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 maj 2013 - 10:38

Same tiger six 105 problem z wom Witam, od niedawna posiadam ciągnik same tiger 105 i niestety od samego początku są problemy z wałkiem, tzn bez obciążenia kręci a pod obciążeniem staje, mechanik stwierdził że trzeba wymienić tarczki, i tu zaczynają się schody bo nie wiem jak się do nich dostać? Odkręciłem cały plecak od podnośnika aby dostać się do wałka jednak on nawet nie ruszy się na milimetr. Wiecie panowie może jak w tym ciągniku lub też podobnych (wiem że były identyczne lambo tylko że nie znam symbolu) dostać się do tarczek od wom? rocznik ciągnika to 85.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same tiger six 105 problem z wom Dzisiaj, 04:07
  •  

#2 Share waldini24

waldini24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo

Napisany 14 maj 2013 - 23:08

Same tiger six 105 problem z wom jeśli jest tak samo jak w tiger 100 to trzeba zdjąć podłogę i tą pokrywę przed podnośnikiem (z napędem pompy) u nas jak zaczął się ślizgać wałek to zaspawaliśmy ten kosz z tarczkami i jest od tamtej pory spokój, a załączanie jest tym przełącznikiem od zmiany prędkości wałka.

#3 Share matus2609

matus2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 15 maj 2013 - 06:38

Same tiger six 105 problem z wom Dzięki wielkie, też tak już zacząłem kombinować że musi to być ta klapa od tylnego mostu, teraz jeszcze tylko czy tą pokrywę ściągnąć razem z pompą czy pompę należy odkręcić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share waldini24

waldini24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 15 maj 2013 - 12:57

Same tiger six 105 problem z wom razem z pompą przynajmniej u nas tak jest

Edytowany przez waldini24, 15 maj 2013 - 12:58.

#5 Share matus2609

matus2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 15 maj 2013 - 19:00

Same tiger six 105 problem z wom Swoją drogą dlaczego zaspawaliście ten koszyk z tarczkami? nie potrafiliście go wyjąć? powiem szczerze że wyjęcie tego korpusu z tarczkami zajęło mi ok 3 godzin i nie wiem jak go tam włożę z powrotem, myślałem że już będę musiał zrzucić kabinę i rozpołowić ciągnik, przy wkładaniu pewnie będą niezłe jaja i ciągłe bluzgi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share waldini24

waldini24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 15 maj 2013 - 22:03

Same tiger six 105 problem z wom my zaspawaliśmy ten kosz ponieważ było to najszybsze i najtańsze rozwiązanie żeby wałek chodził

Dodaj odpowiedź