manYki

Jaki tur wybrac?

Polecane posty

Kameleont25    75

No słabo jest opisany w tym ogłoszeniu, ale jak zadzwonisz do producenta to będzie taniej niż w ogłoszeniu, ale jak będziesz brał to nie bierz na zwykłym rozdzielaczu tylko ja joja, bo po całym dniu ładowania palce bolą od tylko dźwigienek ( bo są za blisko siebie ), a i siłowniki dwustronnego działania też przydatna rzecz.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

posiadam case z konsolą do Quicka serii 600, wiecie może czy można dopasować ramie któregoś polskiego tura, mógłby być np Ł106 albo inny w miarę dobrze wykonany. Czy można kupić samo nowe ramie bez ramy (konsoli) ? Ktoś próbował? Dodam że rozstaw mocowań ramy to ok. 91 cm od środka do środka słupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legend    0

Witam ,mam zamiar kupić ładowacz do JD 5080m.Za jakie wyposażenie dodatkowe ładowacza warto dopłacić?, i jakie ładowacze polecacie do 30 tys netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

witam mam taki pytanie mianowicie chcę kupić tura z wol-met 2b udzwig 700kg do ursusa c330 chodzi mi o załadunek nawozów big bagów 600kg saletry na przyczepę i  do rozsiewacza i do skrzynio palet są w sprzedaży 1200x1000x900 chodzi mi do ziemniaków czy ciągnik da sobie radę z uniesieniem takiego ciezaru chodzi mi o mały ciągnik zeby miescił mi się w drzwi pmuzcie bo szkoda wydać około 9 tyś a jak nie zda się to mi niejest potrzebny moze ktoś z was ładuje 30 big bagi  i sę daje rady u nas nikniema na 30 tura niema zeby się popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

przymierzam się do zakupu tura do ciagnika mtz 952 - planuję coś polskiego, wiadomo chodzi o kasę. Myślałem o solidach ze spaw-metu - producent jest dość blisko mnie - jakieś opinie na ich termat, albo ewentualnie jaki alernatywny polski ładowacz wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosa409    1

Ja polecam polską firmę Olimet.

Jakiś czas temu szukałem tura do Case 956AXL, starszy ciągnik, wał napędowy centralnie i zażyczyłem sobie jeszcze odciągi do tyłu.

Prześledziłem mnóstwo opinii na temat różnych polskich firm i każdą odradzali, a to pękające spawy, wyginające się ramy, schodząca farba, a najgorsze było to, że jak już się zdecydowałem, to ani Giżycko, ani Mrągowo, żadne Ursusy, metalfachy, metaltechniki i co tam tylko znajdziecie, nie chcieli do tego modelu dorobić ramy mocującej.

Tylko Olimet w cenie tura mieli już usługę montażu, dorobili odciągi i wszystko co chciałem i nie mieli problemu z tym modelem. Przyjechali ciężarówką zabrali ciągnik i po trzech dniach był już z powrotem i dzięki takiemu postępowaniu twierdzą, że założą tura do każdego modelu, gdyż mają ciągnik i dopasowują wszystko na miejscu, a nie taśmowa robota, że potem mocowania nie pasują. Mam tura o udźwigu 1600kg, ale uniesie więcej :) trzysekcyjny, z amortyzatorem, łyżką 2,2m widłami 1,8m paleciakiem regulowanym i wzmacnianym, na dżojstiku, a to wszystko za 17tyś zł. Wydzwaniali potem inni przedstawiciele, czy podjąłem już decyzję o kupnie, to nie chcieli wierzyć. 

Tur naprawdę solidnie wykonany, pracuję nim już ponad rok, Ładuję obornik i wapno, na budowie palety z pustakami i bloczkami, kamienie, niwelacja terenu, rozładunek nawozu, załadunek wszystkiego co się da, nawet drzewa wyrywałem zza płotu, bo nie szło wjechać ciągnikiem tylko nad płotem tur sięgał i....nic, żadnych pęknięć, wygięć, wycieków czy odprysków! Pilnuje tylko smarowania wszystkich punktów, czystego oleju i tyle. Za takie pieniądze z taką jakością niech się chowają metalcośtam inter, hydro maillexy za 30..50tysi i Qeeqsryki za 80...

Piszę, bo sam miałem ogromny dylemat i nikt nie potrafił jednoznacznie podpowiedzieć. Kto nie chce niech nie wierzy, kto szuka nowego dobrego i taniego polskiego tura niech sprawdzi. Ja jestem mega zadowolony.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

Witam. Czy cena 22 tyś brutto za ładowacz Hydrametu Xtrene 1 (bez osprzętu, z montażem, pod kolor) to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumber19    2

witam jaki tur wybrać do John Deere 5080M tych starszych modeli tylko że chce nowy tur John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj