Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki by był najlepszy pług do jd 6630 comfort

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share therider

therider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 17:23

Jaki by był najlepszy pług do jd 6630 comfort http://www.raitech.p...tml#odcinek2_02

oto link co cie przekona do kupna Kvernelanda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki by był najlepszy pług do jd 6630 comfort Dzisiaj, 07:13
  •  

#22 Share zenon213

zenon213

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 21:13

Jaki by był najlepszy pług do jd 6630 comfort powiem tak każdy chwali to co ma ;p
ja osobiście posiadam overun varifielx 4 skibowy ciagam go NH ts115a i czasami brakuje mocy dlatego zdecydowalem sie na plug vario,
przy wyborze pługa w pierwszej kolejnosci patrzy sie na cene, nastepnie warto zwrócić uwagę na cenę wymiennych elementów roboczych, warto też wziąć pod uwagę opinie użytkowników owego pługa , oraz wiadome nie kazdy ma mozliwość pozwolić sobie na super wypasiony pług a w polu trzeba zrobić.

ps.Co do tego reportażu to uważam ze jest w tym trochę propagandy, gdyż każda firma z posiada własne technologie i staraja sie produkować maszyny jak najlepszej jakosci, choć nie wszystkie ida na jakos nie które ida na ilość.

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Apolityczny

Apolityczny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 luty 2012 - 09:56

Jaki by był najlepszy pług do jd 6630 comfort

Ta jasne... i chyba z tymi 5 korpusami jeździłby 5km/h Dodany obrazek 130km i 240cm szerokość robocza jakoś mi się nie widzi bo zawsze ciągnik powinien mieć jakiś zapas mocy. Widziałem te pługi i pewnie sam też się na niego zdecyduję. Rama wcale nie wygląda słobo a wręcz przeciwnie. Jedyny minus to duża waga bo 4-skibowy waży 1280kg. Ale i to może okazać się plusem podczas orki w susze Dodany obrazek

Unia Grudziądz jeszcze cęższa jest a 4 obrót 1280 wcale nie tak dużo :)

a tak wogule to ktoś ma taki zestaw akpil km180 grający z 130 konnym ciągnikem.
Na mieszaliście dobrze a może z cos doradzicie z użwanego sprzetu co

a może cos powiecie o pługach lemken znalazłem jakis pług tej firmy 4 obrotowy chyba nie pamientam modelu to zapotrzebowanie jest 80 km max 130 a szerokośc robocza od 150 do 250 dobre co

Ja powiem troszkę inaczej.Orałem tej jesieni[susza] 3 pługami. 1 to Unia grudziądz [zabezpieczenie sprężynowe [sprężyny zwłaszcza 1 wsza lekko się składały. 2 pług to Overum Xcelsior-bez zarzutów pomimo suszy skały się rwały a orał bez zarzutu przy troszke bardziej nabitym ciśnieniu oleju........3 to Unia Grudziądz zabezpieczenie resorowe Ibis---tu niestety resory składały się ................no i lipa z pracy :) .Zdecydowałem się na zakup kuhn 112 NSH . Drogi hmm to fakt myslę jednak że zabezpieczenie hydrauliczne można więcej i szybciej wyregulować.Będzie śmigał z Traktorem o mocy 130 KM i myślę że skoro traktor dobrze sobie radził w Xcelsiorze na szer rob 50 cm Kuhn będzie idealnym rozwiązaniem pozdrawiam :)