sebek1981

Rozrzutniki FLIEGL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz56612    1

Uff, bo już się przestraszyłem tych cen, chociaż i tak, nadal nie są tanie. Jak czytałem wypowiedzi innych osób, to jeszcze z 2-3 lata temu za 150 tys (z adapterem) można było taką dostać. Zapewne wina tak wysokiej ceny leży w kursie euro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

tak dokladnie ja Ci podałem ceny przy kursie 4,2 bo taki mam zagwarantowany a teraz jest po 4,3 i troche cena wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

A co jest w ASW 110 w standardzie z tyłu? Ja bym chciał nic dodatkowo nie brać. Tylko adapter do obornika i rurę przeładowczą. Chciałbym żeby był jak najniższy, czyli miał najniższe burty i koła. Zna ktoś dokładniejszą cene asw 110 w standardzie? Tą rurą można wszystko przeładowywać? Rzepak, zboże, kukurydza? I nie zostanie jakiś resztek w skrzyni? A czy ktoś wie czy są takie możliwości jak, plandeka przeciw deszczu, zaczep do drugiej przyczepy, uchylane u dołu burty boczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

widzę że trochę czasu upłyneło ale mam pytanie: Czy do asw110 jest możliwe zamontowanie skrętnej osi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Wie ktoś może o aktualnej cenie fliegla asw 256 bez adaptera do obornika z sama klapa? oczywiśćie w wyposarzeniu żeby miał amortyzowany dyszel skrętna tylną oś burty dzielone no i opony 700. Czy 130 konny ciągnuk dałby sobie z nim rade?                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Zwracam się do użytkowników Fliegla ADS 100. Czy jest wart tych pieniędzy, czy występują w nim jakieś usterki i jak sobie radzi z wapnem
Jaki polecenie adapter do bydlecego obornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj