Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 luty 2011 - 15:57

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Witam jestem zainteresowany kupnem szlifierki kątowej ale zastanawiam się jaką firmę kupić żeby długo wytrzymała i oczywiście nie kosztowała zbyt wiele...rynek elektronarzędzi jest duży, ale ceny są tak rozpięte, że nie wiadomo którą markę kupić.
PRezeS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Dzisiaj, 06:19
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2011 - 16:08

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Polecam Metabo

#3 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 17 luty 2011 - 16:12

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie bosch jest sprawdzony ale makita w ostatnim czasie robi nirzly sprzet jesli chodzi o szlifierki czy pily
powiem ci ze moj wujek kupil na rynku jakis chinska szlifierke to ma juz ja ponad 2 lata i nie to zeby lezal tylko sie juz troche wysluzyl

#4 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 17 luty 2011 - 16:32

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Ja Polecam firmę Black&Decker. Mam szlifierkę...... 8lat.. tylko szczotki zmieniam i jazda dalej. :) Mam także wyżynarkę z tej firmy, ale ją mam dopiero 4miesiące około..więc trudno coś o niej powiedzieć. :)

#5 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 17 luty 2011 - 16:34

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Ja mam dwie szlifierki wiertarkę i wkrętarkę MAKITA moim zdanim najlepsza jakość za przystępną cenę. lepsze jest HILTI ale nie wiem czy robi szlifierki.

#6 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 17 luty 2011 - 16:52

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Ja polecił bym Ci firmę SKIL , mam ją już 2 lata i chodzi bez zarzutu :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#7 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 17 luty 2011 - 17:00

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Makita bardzo dobre narzedzia
Bosch ale tylko niebieski, zielony jest made in china

#8 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 17 luty 2011 - 17:26

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie mój znajomy ma firmę ogólno budowlaną, robią wsio od kanalizacji po dachy i wyłącznie mają sprzęt mykita, ostatnio kupił szlifierkę kątową na akumulator za ponad 1000 zł ale super sprzęt;]
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#9 Share szyszko

szyszko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria, maszyny rolnicze i dziewuchy :p

Napisany 17 luty 2011 - 17:41

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie BLECK&DECKER albo SKIL mam obydwie i chodzą jak nówki, a mają już po 5 lat. polecam B)
Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

#10 Share maromaro

maromaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 17 luty 2011 - 17:45

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie posiadam Metabo i polecam ją. cena może nie należy do najtańszych ale posłuży latami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 17 luty 2011 - 17:59

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie hitaczi polecam bardzo gorąco 2000W daje rade cena ok 450zł

Edytowany przez PROXIMAMICHAL, 17 luty 2011 - 18:00.

#12 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:08

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Jeżeli chcesz coś z niższej półki, to ja obecnie mam dużą marki Verto i nawet sporo już nacięła jak na swoją cenę, na razie mam ją od roku i działa bez zarzutu. Małą szlifierkę z mam Einhell (czy jakoś tak) i jak na swoją cenę też jest dobra, bo służy już ładnych parę lat i nic się jeszcze nie zepsuło. Ostatnio obie są intensywnie używane bo robimy nowe wrota w całym gospodarstwie i dają radę bez problemu.
Ogólnie jeżeli chodzi o szlifierki i wiertarki z niższej półki to polecam Einhell. Jeżeli ktoś chce zapłacić więcej to myślę, że chyba każda markowa będzie dobra.
Co do sprzętów made in china, to jeżeli kupisz je w np. w Leroy Merlin to z reguły jak się zepsują to zwracają pieniądze zamiast naprawić więc czasami warto.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:18

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Moim zdaniem to te wszystkei einhell, metabo verde pierde i inne marki to wszystko jedno i to samo, a kupuje się taki sprzęt tam gdzie można najtaniej kupić na bazarze czy allegro, już nie jest tak jak kiedyś że szlifierka prosto z marketu za 29,99zł nawet nie działa w domu teraz każda działa i jakiś czas posłuży, a wydać 300zł na zwykłą kontówkę bosha o takiej samej mocy jak szlifierka którą można kupić za 60zł to ten bosh na pewno nie przetrzyma 5ciu innych nowych szlifierek

#14 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:25

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Co do szlifierki na dużą tarczę to mam z rynku za 100zł :lol: szlifierka ma w nazwie słowo 'Craft', myślę że to jest nazwa firmy ale mam ją 5 lat i nie narzekam, jak za tą cenę to jest świetna. Jedyne awarie to zdarte tryby, kpl. 15zł, szczotki 9zł, a w przełączniku urwała się zapadka zapobiegająca przed przypadkowym wciśnięciem, wystarczyło urwać ze środka resztę przełącznika i dalej działa. Mało nie robi zawsze się coś tam nią tnie, w cieplejsze dni może nie co dzień ale można tak powiedzieć :)

Co do szlifierki na małą tarczę to mam też tej samej 'firmy' ale niedawno szlak trafiły śruby mocujące głowicę tą z dużym trybem, cały czas się odkręcały i gwinty się wyrobiły. Wiek ten sam co tamtej.

Sąsiad ma dużego Boscha (niebieskiego) to po 2 latach duża zębatka się zdarła, samemu się jej nie wymieni, trzeba mięć prasę 20t jak mówił, bo jest na wcisk. I tylko tyle w niej napraw, sprzęt godny polecenia ale kosztowny, coś ponad 450zł.

Edytowany przez Junkers, 17 luty 2011 - 18:27.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#15 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:28

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie A to ciekawe-miałem ostatnimi czasy dwie tańsze-jedna Einhell-trochę nawet wytrzymała,następna coś tam coś tam za bodajże 200 zł-obie jak to mówią Ślązacy wyciepnąłem na hasiok :D -i kupiłem niebieskiego Boscha za 700 (taki "antywibracyjny" )-na razie (jeżeli o czas chodzi) przetrzymał te dwie-czy przetrzyma pięć tego nie wiem-ale zdecydowanie przyjemniej i bezpieczniej się pracuje.

#16 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:33

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie PERLES-super sprzęt-to kiedyś była CELMA.teraz również robią w innych krajach.miałem boscha i perlesa(różne wielkości,moce-wiertarki,szlifierki).perles chodzi,boschów już nie ma(a one u mnie nie próżnują)-poza tym tańsze o mniej więcej połowę od boscha.

KOWAL jest importerem elektronarzędzi z północnej KOREI-sprzęt dobry-cena lepsza jak w hipermarketach.(za wiertarkę 550W 42zł w sklepie żelaznym,wziąłem tak z niechęcią ale chodzi już długo,robi dużo,jest OK).

#17 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:41

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie z CELMY mam wiertarkę, pewne 30 lat, jedynie 2 wymiany szczotek, przełącznika i kabla zasilającego i chodzi do dziś lepiej niż te dzisiejsze 'nowości' i 'wynalazki' rodem z dalekiego wschodu...
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#18 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:43

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Co do Boscha-to mam ich trochę-ale to jeszcze made in Switzerland,W.Germany &Luxemburg a nie Made in Small Yellow Hands :D no i najstarsza wyrzynarka ma ponad 20 lat-i działa.

#19 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:47

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie BUŁGARY pamiętacie?też były bardzo dobre.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:50

Szlifierki kątowe--małe i duże dobre i tanie Mam :D -przez trzydzieści parę lat tylko wyłącznik padł-a jaką siłę ma-łapy może przy samej du..ie pourywać :D

Dodaj odpowiedź