Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KICAJ

KICAJ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 18:44

rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce? Witam!!
Szukam opinii na temat rozrzutnika uniwersalnego marki FLIEGL, a konkretnie model GIGANT ASW 268.
Na temat STRAUTMANA co nieco już wiem,bo 5 lat temu kupiłem używanego, no ale dziadek nie daje już rady. Więc jak ktoś miał do czynienia w praktyce z nowszym STRAUTMANEM, bo mój jest z 96r. a konstrukcyjnie się troche pozmieniał to czekam na spostrzeżenia i opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce? Dzisiaj, 11:50
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 18:56

rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce? w tytule jest błąd tak rzeczowy jak słowny po pierwsze w tytule piszesz rozsiewacze a dalej że interesuje Cie rozrzutnik i tak jak dalej napisałeś fliegl nie fiegl . Do rzeczy strautman to chyba tylko rozrzutnik a fliegl to przyczepa wielozadaniowa ta z przesuwaną przednią ścianą dobrze kojarze ??? Jeśli tak to ja bym brał Fliegla chociaż pewnie sporo droższy ale bardziej uniwersalny i wydaje mi sie że dłużej wytrzyma ( brak przenośnika podłogowego) Pozdrawiam
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share KICAJ

KICAJ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 19:07

rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce? Zgadza się że fliegl to przyczepa wielozadaniowa,no ale wiadomo w oborniku znajdują się różne rzeczy i zastanawiam się jak ta przyczepa radzi sobie z kamieniami w oborniku, czy potrafi coś wejść miedzy bok a ściane przesuwną?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 19:25

rozsiewacze uniwersalne,który lepszy w praktyce? http://www.agrofoto....image&img=76222

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!