Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołwy Hydro-spaw

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:48

Ładowacz czołwy Hydro-spaw Witam mam do was pytanie co wiecie o tych ładowaczach i czy ktoś posiada tą maszynę ???
Właśnie szukam jakiegoś ładowacza no i ten jest cenowo super tylko ciekawe jak z wykonaniem :rolleyes:

PS link do aukcji
http://allegro.pl/it...y_tur_nowe.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołwy Hydro-spaw Dzisiaj, 17:42
  •  

#2 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:01

Ładowacz czołwy Hydro-spaw dołączam się do kolegi :rolleyes:

#3 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:07

Ładowacz czołwy Hydro-spaw na wygląd mi się podoba ciekaw jestem jak to wszystko się sprawdza podczas pracy i jak z materiałami i wytrzymałością.

#4 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:23

Ładowacz czołwy Hydro-spaw Właśnie szukam jakiegoś użytkownika :rolleyes: Jak dzwoniłem to z łyżką 2 m i widłami do palet z montażem i transportem powiedział mi 15 tys no a przyjmijmy z metalfachu ten na 1600 kg z tym samym osprzętem i montażem bez transportu ok 18-19 tys no a hydro-spaw teoretycznie ma lepsze parametry i wizualnie jest naprawdę interesujący :blink:

#5 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:41

Ładowacz czołwy Hydro-spaw jeżeli jakość jest w tej cenie to na wygląd nie widzę lepszego ładowacza.
Niestety często jakość nie idzie w parze z ceną. Ale może tutaj będzie inaczej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:46

Ładowacz czołwy Hydro-spaw Wszystko fajnie tylko te mocowanie do ciągnika patrz przy tym MTZ tylko do ramy takie trochę liche , a pod ciągnikiem nie idzie żadne mocowanie .

#7 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 23:08

Ładowacz czołwy Hydro-spaw Ten ładowacz wygląda naprawdę... źle. Konstrukcja ramki sprzęgającej (nie wiem czy spełnia wymiarowo standard Euroramki) jest strasznie delikatna, i nie zdziwił bym się gdyby przy nierównomiernym obciążeniu prawej i lewej jej strony się po prostu wyginała. Nie widać też żadnych podpór, lub czegoś do montażu podpór, umożliwiających szybkie zdemontowanie ładowacza z ciągnika. Sposób w jaki poprowadzono przewody hydrauliczne przy siłownikach jest tragiczny. A konstrukcja krokodyla, znajdującego się na jednym ze zdjęć jest wybitnie niefortunna.
Na moje niewarto, MetalFach jeżeli jest tylko 3 -4 tyś droższy to jednak wydaje się być sensowniejszym wyborem. Choć i ten to żadna rewelacja (wiem z doświadczenia)
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#8 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 08:50

Ładowacz czołwy Hydro-spaw osprzęt to tragiczny mają. Tur to zapewne tych 2000kg to nie podniesie ale do wożenie bel i takich lżejszych prac to jest dobry . Osobiście mam z Metal-FAch i sprawuje się znakomicie i jak bedziesz go używał do ciężejszych prac z metal fach był by lepszy

#9 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 24 styczeń 2010 - 09:10

Ładowacz czołwy Hydro-spaw no wlasnie mocowanie jest strasznie ch*jowe ;) odbije ci się to n ciągniku i nie zaoszczedzisz tych 3 tyś zł czy ilu tam. i jakość też jest niepewna. a jaka to marka tak wogóle :D . ale ramka powinna pasować :D

jeżeli możesz się "szrpnąć" to radził bym tur z amortyzacją ulga dla ciebie i ciągnika, ale rozumiem ze czasami z kasą krucho w rolnictwie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 10:15

Ładowacz czołwy Hydro-spaw Mocowanie wygląda mi znajomo, bo jest podobne do Sipmy. I tak nawiasem mówiąc to sąsiad przez Tura Sipmy dwa razy Belarusa przełamał. Przyczyną okazało się złe mocowanie tura, oraz to że tur jest zaduży na ten ciągnik (za długi). Dlatego też nie pokusiłbym sie na taki ładowacz, tym bardziej że firma nie jest sprawdzona. Nie lepiej taki??? http://www.allegro.p...4_hydramet.html Firma sprawdzona, solidna i niedrogo. 
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu...