zetor1111

Siewnik Becker Aeromat

Polecane posty

jar123    0

Witam powiedzcie co z tymi siewnikami Beckera Aeromat bo mam możliwość kupna takiego z 97 r. a nie chciał bym go przeklinać ,a po obejrzeniu całkiem ładnie wygląda i Mi się spodobał . Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Mam ten siewnik kilka lat i nie ma problemu z dokładnością wysiewu jedynie jak ziarno jest bardzo drobne poniżej 10kg/js to czasem złapie 2 ziarnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar123    0

Witam może wiecie o jakimś siewniku do kukurydzy a dokładnie Becker Aeromat z plastikowymi pojemnikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu330    0

Witam.potrzebuje tabele wysiewu bo siewnika becker aeromat.. i chciał bym się dowiedzieć jak go ustawić ponieważ jest to pierwszy mój siewnik do qq pozdrawiam krzychu330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domin83    0

Witam posiadam siewnik becker aeromat niestety mam problem z wysiewem większych ziaren kukurydzy, a czy ktoś próbował pogłębić lub powiększyć otwory w tarczy wysiewającej aby ziarno "koński ząb" miało więcej miejsca w tarczy , wymieniłem wyrzutniki nasion i jest poprawa w siewie lecz ziarna "koński ząb" nie wysiewa za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris7    2

Witam, mam do sprzedania siewnik becker 4 rzed stan bardzo dobry cena 8,500 do negocjaci


Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek323    0

Siewnik BECKER - 4 rzedowy koła 7,5 x 15 zbiorniki plastikowe około 12 letni

Mam problem: na jednej sekcji wysiewa mniej o połowę - jeżeli przełożę dyszę i koło wysiewające na inną sekcję to dobrze wysiewa. Jeżeli zamontuję dyszę i koło wysiewające na tą sekcję co żle wysiewała jest taka sama sytuacja wysiew jest zły.

Proszę o podpowiedz jeśli ktoś z was miał taki problem i udału mu się go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu330    0

Witam .mam problem z z jedną sekcją ,nie wylatują wgl ziarna z otworów w tarczy , czy to może być problem z tymi nożykami przy tarczach ,,,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pomóżcie proszę mam siewnik beceker aeromat zwiększyłem wysiew kukurydzy i teraz pękają mi łańcuchy w sekcji i na zewnątrz. Jaka może być przyczyna proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Sprawdz dyszę czy nie zapchane.Za grube ziarno może być lub za szybko siejesz.

Mam problem: na jednej sekcji wysiewa mniej  - jeżeli przełożę dyszę i koło wysiewające na inną sekcję to dobrze wysiewa. Jeżeli zamontuję dyszę i koło wysiewające na tą sekcję co żle wysiewała jest taka sama sytuacja wysiew jest zły.Nie jest to wina wyrzutnika bo brakuje nasion w otworach tarczy czasem jedno czasem dwa pod rząd .
Proszę o podpowiedz jeśli ktoś z was miał taki problem i udału mu się go rozwiązać.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Śrutuje bo zapchała się dysza nad sekcją bo za małe nadciśnienie było.Za szybko jedziesz lub za małe obroty wom,lub nieszczelność na wężach albo jak dojeżdzasz do końca to ujmujesz gaz jak jeszcze jedziesz.Dzysze się zapychają i nie zdmuchują nadmiaru ziarna i śrutują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. na co zwrócić uwage przy zakupie tego siewnika z podsiewaczem. można regulować szerokość siania między sekcjami bo u mnie są słabe gleby a sianie co 75 to dla mnie dużo . obecnie sieje co 60 i jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1

 

Witam poszukuje siewnika do kukurydzy 4 rzędowego z podsiewaczem nawozu do 8 tys. zainteresowały mnie siewniki firmy BECKER co możecie mi podpowiedzieć na temat tego siewnika jak z precyzją siania i dostępem części? 

Co sądzicie o tych siewnikach??  http://olx.pl/oferta...html#ea3a14d6e3

 

http://olx.pl/oferta...html#24e9d3cef9

 

http://olx.pl/oferta...html#c63d57d88a

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adizetor    37

Witam poszukuje siewnika do kukurydzy 4 rzędowego z podsiewaczem nawozu do 8 tys. zainteresowały mnie siewniki firmy BECKER co możecie mi podpowiedzieć na temat tego siewnika jak z precyzją siania i dostępem części?

Co sądzicie o tych siewnikach?? http://olx.pl/oferta...html#ea3a14d6e3

http://olx.pl/oferta...html#24e9d3cef9

http://olx.pl/oferta...html#c63d57d88a

Również jestem przed zakupem, a ten w koscielcu oglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszkoooo    0

witam mam pytanie  becker  wydmuchuje ziarno  na   bocznych sekcjiach   i  sieje z przerwami  a 2 srodkowe sa ok  co moze być ?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

witam mam pytanie  becker  wydmuchuje ziarno  na   bocznych sekcjiach   i  sieje z przerwami  a 2 srodkowe sa ok  co moze być ?  

 

Wydmuchuje czy nie zgarnia? U mnie było podobnie ale przyczyną okazały się zgarniacze ziarna - wymieniłem i wszystko szło bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do siewnik punktowego monosem z 1991r? Dodam że jest to siewnik 6-rzędowy. W załączniku dołączam zdjęcie z tabliczki znamionowej.

    • Przez michu20
      witam może ktoś doradzi siewnik z 2020r zasiane ok 1200 hektarów podciśnienie do siewu kukurydzy powinno być ok 50 a ledwo co osiąga 40 tarcze i uszczelki tarczy założone nowe na wężach też nie widać żadnej nieszczelnosci co można jeszcze sprawdzić ??
    • Przez faraon0000
      Witam
      Poszukuję tabele wysiewu nawozu do siewnika meprozet s100 4 rzędowego mógł by ktoś podać ile kg na danych zębatkach
      Pozdrawiam 
    • Przez jaroon
      Witam
      Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów
      Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?
      Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.
      Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?
      Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj