Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie radio do ciągnika

119 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 20:50

Jakie radio do ciągnika Kurcze wpadłem na pomysł by kupić jakieś radyjko z CD/MP3 lub USB do zetorka co prawda teraz mam Blaupunkta na CD ale kupiłem go z uszkodzonym mechanizmem od płytek i poprostu mam samo radio... lecz już mnie teraz ostatnio nerwica bierze bo cały czas powtarzają w radiu te same utwory i co dzień jest to samo... dlatego chciałbym coś na płytki... ale jak najtańsze a jak najlepsze... wyjść na wzmacniacz przecież do ciagnika nie potrzeba.... czy jakiegoś pięknego wyglądu... Chciałbym tanie radio które dobrze by odbierało fale radiowe jak i czytało płytki czy USB.... Może orientuje się ktoś jak jest z radyjkami LG bądź Medionami itp.?? Czy lepiej kupić jakąś firmówkę??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie radio do ciągnika Dzisiaj, 00:11
  •  

#2 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 22:36

Jakie radio do ciągnika najlepiej iść do jakiegoś sklepu z takimi radiami sprzedawca będzie wiedział co doradzić

#3 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 11 sierpień 2009 - 22:47

Jakie radio do ciągnika Co powiesz na coś takiego http://allegro.pl/it...ds_fv_b171.html , nie ma na CD, ale ma wszystkie dodatkowe wyjścia, ojciec kiedyś miał tej firmy kaseciaka, bardzo ładnie ściągało fale radiowe. Fajny bajer ten pilot.

Ciekawy Medion http://allegro.pl/it..._antishock.html za rozsądną cenę.
Wieczny kawaler ;)

#4 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 22:58

Jakie radio do ciągnika Jeżeli jest na karty pamięci i usb tochyba od kurzu mu sie nic nie stanie co? :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 07:41

Jakie radio do ciągnika no właśnie jak to z takimi firmami jest??? Żeby się nie rozleciało po tygodniu czasu.... Co sądzicie o firmie peying??? Ten Dalco mi się podoba bo właśnie takiego czegoś mniej więcej szukam żeby najlepiej było samo USB.... bo wiadomo jak to jest w ciągniku... Myślałem jeszcze o blaupunkcie SD27 :)

#6 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 09:56

Jakie radio do ciągnika O kurz to bym sie tak bardzo nie martwil jezeli chodzi o usb czy SD. Bardziejmartwilbym sie o temperature i wstrzasy, wilgoc. Na wtyczke pamieci usb zawsze ouzesz nalozyc delikatny oring i wkladajac w gniazdo dopchnac odpowiednia . Zawsze to dodatkowo uszczelni. Jednak jezeli bedzie tani zestaw CD to tuatj na ogol kurz bardziej bedzie przeszkadzal.
Spotkalem sie z sytuacjamiw wielu moelach radioodbiornikow, ze najgrozniejsza zawsze byla temperatura. O ile koncowka mocy i sam tuner beda zialac, to na ogol najpüierw wylacza sie wlasnie odtwarzacz CD-MP3.
Jezeli juz si etak martwisz to zawsze mozesz zmontowac troszke wieksza od dadyjka skrzyneszke. Koniecznie szczelna. Od dolu robisz przewietrznik ( siatka, kratka co co tam pasuje) i montujesz na tym filterek od odkurzacza. Nad raryjkiem w okolicach radiatorka montujesz niewielki wentylatorek np od PC, ale w taki sposob, aby wyciagal powietrze ze skrzyneczki. Majac szczelne pudelko powietrze musi trafic przez filterek i wyjsc przez wentylatorek. Dobrze jezeli masz wentylatorek 12V to zasilic go naüpieciem nizszym np 6V. Regulatopr napiecia, lub szeregowo z odpowiernim rezystorem. Wentylator tak nie chalasuje no i jego lozyska nie prcjua tak ciezko.
Pewnie zapytasz co z panelem. A no szczelnie zamykasz cale radyjko, a przed panelem robisz okienko przezroczyste z jakiejs folii. Ta folijka dobrze jakby dotykala panela, zebys mogl bez problemow uzywac przyciskow. Niestety tutaj najlepiej zeby radio nie mialo zadnej galy obrotowej. Bo ciezko jej uzywac nie mogac jej obracac:).
Ale to tylko taki moj pomysl. Moze i klopotliwy do wykonania, jednak na pewno skuteczny.

#7 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 10:38

Jakie radio do ciągnika karola44 dzięki za info ale ceny radyjek teraz są takie że można je sobie spokojnie co dwa lata zmienić... od zawsze w zetorze radio miałem tu http://www.agrofoto....mage133453.html i nigdy się nie grzało czy coś... no tylko się kurzyło i dla tego chyba lepszym rozwiązaniem byłby zakup radia bez CD a z USB czy SD

#8 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 13:42

Jakie radio do ciągnika Wrzuć w kieszeń transmiter z MP3-ką i będziesz słuchać to co chcesz. Nie sugeruję najtańszego, to tylko przykładowy.

#9 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 18:41

Jakie radio do ciągnika zorzyk transmiter to lipa... poszukam jakiegoś taniego radia :)

#10 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 20:32

Jakie radio do ciągnika A tak nawiasem mówiac, to takie radio bedzie czytać z Pendrive?? Bo mam 4GB :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 20:59

Jakie radio do ciągnika według mnie bedzie. a co do tematu to ostatnio rok temu kupiłem Radio Sony CD/mp3 za 350 zł z 2 głośnikami 10cm za 350 zł ale to do auta brałem. a w ładowarce mam jakieś z tańszych CD/mp3 i chodzi już ponad rok bez problemu.

#12 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 22:25

Jakie radio do ciągnika Mam transmiter, zupełnie inny(taki do zapalniczki, czyta z pendriva) i rok temu kosztował ponad 70zł.. Nie mogę złego słowa powiedzieć, chodzi cacy.

#13 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:45

Jakie radio do ciągnika http://www.allegro.p..._pilot_rs2.html co o tym myślicie??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#14 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:47

Jakie radio do ciągnika Szkoda ,że się wykasiłem bo by już było w moim ferdzeju :)
Wieczny kawaler ;)

#15 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 09:19

Jakie radio do ciągnika No mnie teraz na to radio stać
Jeszcze jakoś kartę MMC

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#16 Share Zetor80115211

Zetor80115211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 15:05

Jakie radio do ciągnika ogólnie Wam powiem, że w ciągniku radio się tak nie kurzy....zależy gdzie macie wmontowane. ale w tym 7211 to masz na górze nie?? ja tak miałem w 5211. radyjko od roku 2000 chodziło i było używane kupione PIONEER chodziło do początku 2009r.... działa ale padł potencjometr.....co nie jest winą kurzu tylko używania....laser na płytki może szwankować ale tak to ta ostatnia propozycja z pilotem jest super. tez się zastanawiam czy by nie kupić do mego zecika takiego.....bo w tamtym radiu koszt naprawy potencjometru przewyższa jego wartość......

no i jak Ci nie potrzebne na płyty to to jest godna uwagi oferta
http://www.allegro.p...ny_prezent.html pozdrawiam...napisz co kupiłeś

#17 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:10

Jakie radio do ciągnika JA kupiłem takie radio jak podałem w linku. od innego sprzedawcy. Za radio chał trochę drozej ale przesyłka sporo tańsza. Ogólnie wyszło taniej. Kupiłem odrazu kartę SD i adapter.

bullet_black.png

#18 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:17

Jakie radio do ciągnika @andrzej2110 mógłbyś zrobić fotkę jak wygląda tył tego radia

#19 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:14

Jakie radio do ciągnika Wychodzą kabelki które widać na zdjęciach, są dwa wyjścia chin-chin i gniazdo antenowe. Montować bede na wiosne bo bede poprawiał cały dach w środku. Teraz nie warto robić mi prowizorki.

Oczywiście podłącze sobie pod stacyjkę wiec będzie mi się samo włączać wraz z ciągnikiem :lol:

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Dominik01

Dominik01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo :)

Napisany 26 styczeń 2010 - 16:10

Jakie radio do ciągnika ja osobiście do swojego rollera60 kupiłem
http://www.allegro.p...d_rds_nowe.html
do tego dwa głośniczki owalne bo na takie jest montowanie i antene wewnętrzną przyklejaną na szybę i sprzęt chodzi jak burza :D
Same Roller 60
Ursus 3512 :)