Claas Axion 840 i Claas Axos 340
 

Claas Axion 840 i Claas Axos 340

  • 3761 wyświetleń

Pokazy Claasa Marianowo 2010




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • gryfel
  • 5 1907

Miałem być na pokazie ale niestety na początku trzeba zasiać zboże a potem jechać na pokaz ;) Dużo było osób? Jeśli masz więcej fotek z pokazu to dodaj.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hose1818
  • 13 463

my we wtorek przed pokazem sialiśmy do godz. 21 tam gdzie się dało hehe a reszta schnie bo trampki się zapadają :lol: osób było dużo szczególnie ze Szkoły Rolniczej w Marianowie więc ciągniki były silnie oblegane ;) mam jeszcze kilka fotek jak będe miał czas to wrzucę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

To były u pana Cz.? 3 lata temu były pokazy Fendta u niego. :) Kupowaliśmy też o niego jałówki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hose1818
  • 13 463

tak u pana Cz. skąd ten gość jest on to dzierżawi? na pokazie Fendta tez byłem :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

On mieszka tam już od dawno, tą oborę na mleczne to on podobno w 70latach budował. Dziś jak jechałem do Łomży to Lambo R4 105 z Warfamą obornik rozwalał.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 102 4131

Pan o którym mówicie ma drugie gospodarstwo kilometr ode mnie w sąsiedniej wiosce, Zimą codziennie Tym Lamborghini woził obornik z marianowa dużą przyczepą :)

Latem Brał ode mnie prasy bo jego nawaliły.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

A jaka to wioska? Może wiesz jakiego dokładniej ma Fendta? bo wiem tylko, że większy od Lambo i go bardzo poleca. :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 102 4131

Ta wioska to Osobne, tego Fendta widziałem ale dokładnie nie wiem co to za model chyba 309 LSA,

jeśli mówimy o tym samym bo tamten jest troche stary ma około 120 KM i Zielony, masywny TUR, nam też gadał że jest z niego zadowolony ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

On podobno nówkę kupił. :D Jak kiedyś u niego byłem to miał też starego DFa/Fendta z turem, z " prowizorką" kabiny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 102 4131

Wiesz że możliwe bo jak latem był u mnie pożyczyc prasy to mówił że bierze Jakiegoś Fendta 130-150 KM i prasoowijarkę.

Nie wiesz jakiego fendta nabył, chodzi mi o model? :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

Właśnie chodzi o to, że chciałbym się dowiedzieć, mieliśmy do niego sprawę, a wtedy był bym u niego, ale przez awarie farmera nie będzie to możliwe. :( Fajnie wygląda jak on wszystkie krowy na łąki wypuści, ciekawie ma pozagradzane...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 102 4131

Właśnie chodzi o to, że chciałbym się dowiedzieć, mieliśmy do niego sprawę, a wtedy był bym u niego, ale przez awarie farmera nie będzie to możliwe. :( Fajnie wygląda jak on wszystkie krowy na łąki wypuści, ciekawie ma pozagradzane...

 

Te stado teraz będzie jeszcze większe bo niedawno dostarczyli mu transport 40 jałówek na wycieleniu :blink:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • FarmerF10244C1
  • 20 1960

Jak się jedzie od strony Kolna to przed Marianowem po lewo są łąki a za łąkami dalej widać dom, oborę na krowy, dalej pryzmy i stodoła duża drewniana a na końcu jakieś chlewnie, garaże.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj