Ursus 1014
 

Ursus 1014

  • 3942 wyświetleń


Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • Adam90
  • 0 32

Traktor najlepszy z najlepszych, turbinka robi swoje. tez mam 1014 ale z 85 roku, ale sprzęt najlepszy, jak ci sie sprawuje??? z tym sprzetem to napewno niema tak ciezko, traktor gut. pzdr

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • cinek999
  • 0 51

To fakt jest dobry i nie do zajechania , skrzynie mógł by miec troche lepsza ale smiga z tym gruberem bez problemu .to jest 94 rok, pzdr

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wilku
  • 2 308

Ta seria jest super ~96 KM krótki, zwrotny, cieżki, kaciata maska :) gruby dach. Żeby kabina była jeszcze wyciszona i obita od środka i inne przełożenie miedzy 4L - 1H byłby :D i może jeszcze ciemna żółć (kolor)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • wojteczek
  • 10 97

te maski są ładne ale te nowe to okropne :blink: planowałem założyć turbinke do swojego c385 to było by to samo

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • boku27
  • 226 1901
te maski są ładne ale te nowe to okropne :blink: planowałem założyć turbinke do swojego c385 to było by to samo

 

Do 385 założyć turbine to bez sensu chyba że będzie latał w transporcie, bo bez przodu to ten ciągnik niewiele potrafi w polu gdy jest mokro i glina i pagórkowato. Wiem bo miałem kiedyś 902 zmieniłem na 914 ( za***iste ciągniki ) a później zmieniłem na 1614 i mam go do tej pory. Zresztą nierozumiem po co produkowali ciągniki dużej mocy bez przodu np 1212 ? to bez sensu jest moc a nie ma uciągu ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • brzozak2
  • 241 6092

czasem potrzeba mocy tylko na walku, albo hudraulice, ale oczywiscie lepiej miec 4x4

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj