Zetor 7211 + gruber rabe werk 9łap
 

Zetor 7211 + gruber rabe werk 9łap

  • 3750 wyświetleń

Dla wszystkich niedowiarków ;)



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Dawid777
  • 0 1211

9 łap i jeżdże na 2 biegu, poszedł by na 3 ale nie chce go tak męczyc, nawet pod dużą górką na 3klasie glinie szedł 2 bez problemu ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pavlotal
  • 4 917

niby 62 km a co potrafi. to jest własnie Zetor :) . Dawid ciagnie gruber Cezar ciagał agregat uprawowo-siewny aktywny i dawał rade. teraz ja musze cos do mojego znalesc ;) , i tu jest dowod jak zetor pokazuje swoja potege nad innymi markami ciagnikow. pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adam364
  • 0 416

ja przy swoim zmniejszylem na tez 9 lap i idzie na 2 biegu bez problemu na glebokosc 12-15cm

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • LukeClaas
  • 424 2150

Podnośniki też maja super. Dziś znajomy przyjechał pożyczyć gruber mtz-ą 82 ledwie co podniósł ten gruber.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • 1piotr1
  • 14 604

przy takiej eksploatacji tego zetora , to co ile lat ty robisz mu remont silnika co rok ?? :huh: pewno gospodarujemy w różnych warunkach ale ty to chyba prawdziwej gliny w życiu nie widziałeś , bo u mnie taki 7211 , w tym roku to na 2 biegu ma co robić w podorywce 3x30 , chyba ,ze u ciebie w ogóle nie padało i nie jest tak mokro jak u mnie ;) , u mnie byś go w ogóle nie ruszył z miejsca po zapuszczeniu w ziemie na 10 cm :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Profil usunięty

Napisano

  • Gość Profil usunięty

Niby ciągnie ale efekt słaby, do takiego grubera przydałoby sie 80-90 KM. Jeszcze trochę i ludzie do 3512 zaczną podczepiać grubery :lol: .

Poza tym jakikolwiek zdrowy Case, Deutz czy JD o podobnej mocy poradziłby sobie tak samo, jeśli nie lepiej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Mateush
  • 2 186

patrząc na Twoją galerie to raczej mało ma twoja ziemia zglina wspólnego;) to takie moje odczucia.. pozatym efekt mało zadowalajacy;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Dawid777
  • 0 1211

Musze porobic zdjęcia gdzie jest naprawdę glina i do tego jeszcze bardzo pod góre. Efekt mało zadawalający :lol: Ja widze jak wychodzi po tych polskich zakażeniach po 8tys nowych, a nawet po kosie Uni gdzie są miejsca gdzie ściernisko jest nie ruszone, jedynym minusem jest to że znac takie 3 małe rowki po przejeździ. A żaden agregacik ścierniksowy czy talerzowy nie zrobi tam gdzie perz rwie się kawałkami po 1m. A po drugie na tym polu było pszenżyto wcale nie takie niskie i słoma była cięta. A czym szybciej jedziesz tym gożej wychodzi bo większe rowki, jeździłem troche na 3 biegu 10-11km i wcale nie było lepiej, moim zdaniem odpowiednia prędkośc do tego typu agregatów to 8km/h. ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj