Ursus C-330
 

Ursus C-330

  • 8283 wyświetleń

C330 spokojnie radzi sobie z opryskiwaczem 600l przy odpowiednim dociążeniu przodu B)



Rekomendowane komentarze

  • Gość

To jest chyba na granicy jego udzwigu.. )sprawdziĹem 700kg na ciÄgnach). Ale coĹ mi sie zdaje zÄ to troszke za duĹźo jak na niego :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

dobre pytanie zadaĹ wĹasciciel "ciekawe jak dĹugo??"

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

To pare groszy i bÄdzie sprawny zetnie mu frezy na wale teĹź to robiĹem bo ja 330 woĹźe bele z kiszonko ;-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

PodobajÄ mi siÄ te obciÄzniki :-D To chyba z kilku t25 te obciÄĹźniki zdarto :-D Tylko ciekawe czy nie zasĹoniĹy zbytnio przedniego zaczepu :-?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

mĂłj sÄsiad kupiĹ pilmeta zawieszanego 1000litrĂłw pryska c330 ale ma ciÄgna zaczepione na sztywno ĹaĹcuchami a przĂłd dociÄrza peĹnym zbiornikiem 400 litrowy na turze jak narazie mu idzie ale jak dĹugo to nie wiem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

MĂłj ciapol bez dodatkowego obciÄĹźenia podnosi 600l beke, dobrze sie prowadzi, kreci leciutko, super 8-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Podnosi bez problemu lecz bez obciÄĹźnikĂłw jazda pod gĂłrÄ lub na nierĂłwnoĹciach nie jest komfortowa a nawet niebezpieczna

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Marek86
  • 0 24

a nie lepiej jakieś obciążniki na felgi załatwić np od c-328(4x25kg), wtedy układ kierowniczy nie jest wcale obciążony, a przód tak!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj