Skocz do zawartości

KamilC330M

Members
  • Postów

    1077
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O KamilC330M

  • Urodziny 03/03/1997

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Okolice Płońska

Ostatnie wizyty

9946 wyświetleń profilu

Osiągnięcia KamilC330M

  1. Co to za marka opon z tyłu?
  2. W tych przekładniach jest smar koło wybiera smar reszta przykleja się do obudowy i z czasem pracuje na sucho... Ogólnie porażka
  3. W przekładni montowane są nie kryte łożyska do których dostaje się woda po myciu i przekładnie siadają. No i malowanie ramy... Goły metal i na to farba ropujesz myjesz a i tak rdzewieje. Lewy talerz wysiewa mniej trzeba więcej otwierać u sąsiadów jest to samo. Do 60 to zapiąć to męczarnia tak ciasno blisko ciągnika i nawóz wali na traktor. Mieszadło lata jak szalone i mieli nawóz.Plus to w miarę równo sieje.
  4. Jak patrzę na ten rozsiewacz to mi się nóż otwiera w kieszeni....
  5. Wracasz do nagrywania ?
  6. Moja wyblakła w 3 lata....
  7. Jakie macie pompy że wam takie bele radzi unieść?
  8. Jaka tu pompa siedzi? Co można zrobić w 30 żeby zwiększyć udźwig?
  9. Czekamy na jakieś materiały wideo ;)
  10. Opony jakiej marki na tyle ?
  11. Mam to i rzuca na 12 m równomiernie po przesiadce z motyla to jedyny plus no i ładowność te 500 kg też. Myjesz ropujesz i tak gdzieś ruda wyskoczy.
  12. Czemu zmiana koloru dachu?
  13. Mijałem dziś ten zestaw na drodze chyba do Piasta 😉
  14. Z vlogami planujesz wrócić?
  15. Widziałem je po 10.00 w Płońsku na rondzie :) Widziałem je po 10.00 w Płońsku na rondzie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v