Skocz do zawartości

lukasz1995

Members
  • Postów

    1293
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O lukasz1995

  • Urodziny 01/28/1995

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Przemyśl
  • Zainteresowania
    Rolnictwo,maszyny rolnicze

Ostatnie wizyty

12132 wyświetleń profilu

Osiągnięcia lukasz1995

  1. lukasz1995

    Ceny pszenicy 2026

    Ja w zniwa wywiozłem po 720zł,a w lutym resztkę po 680zł
  2. Ja w tamtym roku zasiałem rewolvera,podobno dobry na monokulturę
  3. Sypiecie trochę azotu na owies.Coś tam ma padać,myśle mu dać z 100 kg saletry.Czy jak uważacie przy tej suszy?
  4. Orka,bo zawsze mniej chwastów
  5. O tej porze,to już bardziej na zielonkę zasiać,bo na ziarno to lipa.Chyba,że będzie popadywać jak w tamtym roku
  6. Kiedy siałeś?
  7. Praktykował ktoś uprawę kukurydzy po kukurydzy bezorkowo.Jak to wam wychodziło
  8. W nocy ma być plus 2 stopnie.Pryskać na chwasty pszenicę,czy jeszcze się wstrzymać?
  9. lukasz1995

    Ceny pszenicy 2026

    Właśnie niektórzy tego nie rozumieją.Sypią ile się da.A pózniej płacz,że ceny nie ma.Jak są takie zapasy,to może po prostu ograniczyc te opryski i nawozy
  10. To u mnie w okolicy odpadowe za darmo rozdają i jeszcze ktoś podał,że 3 tony buraczka za darmo odda
  11. Co myślicie o odmianie Michalina,bo kupiłem trochę sadzeniaka
  12. Czyli nie jest zle w tym rolnictwie
  13. Nie w temacie.Ale co byście szybciej zaczeli siać ,soję czy kukurydzę.Bo prawie ten sam termin siewu.Bo jak zaczne siać jedno,to drugie musi poczekać dłużej
  14. Jak myślicie,dlaczego są takie przestrzały.Z przodu pola,gdzie jest rowno,rośnie normalnie,a jak idzie już w dół pole,to tak to wygląda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v