Polecane posty

Piotr6991z    3

Witam.

Muszę dolać olej do neptuna a w instrukcji jest napisane, że jest on zalany olejem hydraulicznym 30. W internecie nic nie znalazłem o takim oleju, może ktoś wie jaki olej ma podobne parametry?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przecież L HL 32 jest wszędzie dostępny.

Piotr6991z    3

Na pewno to ten sam olej? Nie chciał bym "nabroić" dolewając innego oleju.  Na stronie grene nie widzę takiego oleju, gdy nie będzie w pobliskim sklepie to czy olej l-hl 46 nada się do tego? Chodzi o to czy te oleje mogą być ze sobą pomieszane?

Edytowano przez Piotr6991z

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jesteś na 100% pewien jaki masz tam olej? Jesli tak to kiedy był wymieniany? Na pewno dawno, więc wymień na HL32 i po sprawie.

Piotr6991z    3

Z tego co się orientuje to on nigdy nie był dolewany/wymieniany. Kombajn nie pracuje dużo a wycieków też nie ma tylko przy wymianie przewodu ubyło trochę tego oleju. A gdybym wymieniał to może bym wymienił od razu na l-hl46 czy są do tego jakieś przeciwwskazania?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma. Wszystkie oleje HL możesz mieszać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez uszol444
      Witam.od dłuższego czasu mamy problemy z mf A mianowicie były wymieniane przez ostatnie 2 lata dwie turbiny😑 bo brał pod koniec duże ilości oleju.cisnienia oleju niby jest w porządku.pali elegancko cały czas na zimnym czy ciepłym zima/lato.aby co czasami jak się go odpali to rzadko Ale się zdarza że zadymi,gdy się go odpali,wtedy jest gaszony i odpalony ponownie i zero dymka.🙄 wczoraj woził kukurydzę na kiszone cały dzień w transporcie i zjadł przez jakieś 10h 3/4l oleju.jaka może być faktyczna przyczyna bo wymiana turbiny co roku mija się z celem bycia tego ciągnika 🤔?
    • Przez andrzejoo7
      Jak w temacie pod ciągnikiem jest dziurka oczywiście fabryczna leje się ciurkiem.miał ktoś taki przypadek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.