Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andzej1889    0

Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 

Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.

Edytowano przez andzej1889

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was sprzedawał bydła dla Michała Rybaka. Jak z kasą , i ogólnie jakie opinie.
      z góry dzięki za odpowiedzi 
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich, od początku roku planuje powiększenie gospodarstwa o silosy, wagę oraz całe oprzyrządowanie do sprawnego zasypu i opróżnienia magazynów. głównie nastawiam się na handel zbożem. mam kilka pytań z tym związanych: jakie silosy polecacie. głównie chodzi mi o producenta. pojemność od 100 ton w górę. lejowe czy plaskodenne? suszarnie mam porcjową- suszy 120 ton w około 48 godzin od 32% wilgotności do 14%. Jaką polecacie suszarnie do skupu? zmieniać czy zostawić? No i najważniejsze: Jak zacząć handel?? Gdzie znaleźć odbiorcę i jakiego? jakieś rady?
    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048

• Przez AtosPro
      Witam,
      Chce zacząć hodowle jagniąt, jestem rolnikiem (ogrodnikiem) sadze truskawki nie mam ani skrawka łąk i pastwisk mieszkam w małopolsce na bardzo gużystym terenie. 
      Porusze pare kwesti hodowla będzie sie opierała na zakupie i sprzedaż do skupu jagniąt (żywca). Hodowla będzie od kwietnia do października. Tylko hodowla na pastwisku. W okolicy jest dużo nie użytkowników. PROSZE BARDZO O WYROZUMIAŁOŚĆ PONIEWAŻ NIGDY NIE HODOWAŁEM OWIEC,KÓZ I JAGNIĄT.
      Myślałem że kupie jagniątka w wadze 18-20 kg i będę hodował na pastwisku z dodatkiem pasz treściwych, do wagi skupowej żywca tak z 31-36 kg . Myśle że zaczne od 10 sztuk. Ile się takie jagnię howa? Ile potrzebuje paszy treściwej jedno jagnię? To się opłaca ? Tylko proszę tak szczerze bo prawie wszystkim rolniką nie opłaca.

• Przez rekin19k
      Witam,
      nie wiem czy w ogóle taki post jest dozwolony, a jeżeli tak to czy w dobrym miejscu. Jeżeli nie to proszę o usunięcie bądź też przeniesienie.
      Niedawno zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w firmie AGROMEP S.A. siedziba znajduje sie w Piaskach koło Gostynia Wlkp. http://www.agromep.pl/ Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych większości wiodących polskich producentów oraz wielu zachodnich (maszyny tańsze oraz droższe). Ale do sprowadzenia jest praktycznie każda maszyna, każdej firmy. Przykładowo mamy drugie miejsce w Polsce w sprzedaży maszyn METAL-FACH. W ofercie mam cenniki ponad 80 firm, Z racji wysokiej sprzedaży mogę udzielać dobre rabaty.
      Dostałem nowe powiaty, dlatego szukam nowych klientów. Będę działał w powiecie Gnieźnieńskim, Słupeckim oraz Wrzesińskim. Jeżeli ktoś planuje zakup maszyny z w/w powiatów, bądź też jest ciekaw tylko ceny (niekoniecznie chcesz kupić) na daną maszynę to chętnie podjadę i każda maszynę wycenie oraz omówię. Prywatnie też prowadzę 22ha gospodarstwo, także o maszynach potrafię dużo powiedzieć nie tylko z teorii.
      Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to bardzo zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
      Specjalista ds. sprzedaży
      Arkadiusz Kozica
      tel.601-181-704
      arkadiusz.kozica@agromep.pl

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.