Skocz do zawartości

Polecane posty

andzej1889    0

Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 

Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.

Edytowano przez andzej1889

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez maciek36510
      witam

Mam pytanie kiedy może zacząć kryć samiec królika(mieszanka  BOS) ? Aktualnie ma 2,5 kg urodził się 1 marca 2017 . 
    • Przez Blueberry
      Witam

Posiadam duże ilości selera korzeniowego doskonałych Holenderskich odmian Prinz, i Brilliant. Odmiany te są bardzo cenione w branży przetwórczej ze względu na duże rozmiary, okrągłe, gładkie korzenie, oraz biały twardy miąższ bez przebarwień i tendencji do tworzenia pustych komór.
      Selery mogą być myte i pakowane w worki raszlowe lub w skrzyniopalety w zależności od upodobań odbiorcy. Na chwilę obecną selery znajdują się jeszcze w polu, jednak na życzenie klienta w każdej chwili mogę rozpocząć zbiór.
      Cechą charakterystyczna dla moich upraw jet fakt że środki ochrony roślin zostały na nich ograniczone do niezbędnego minimum.
      Posiadam również inne warzywa, więcej informacji udzielę na priv, lub telefonicznie pod numerem; 515-642-723.
      Wystawiam faktury Vat.

Serdecznie polecam

• Przez damiandg
      Koledzy mam zamiar na przyszły rok posiać pierwszy raz rzepak na około 2,5h. Nie spodziewam się na początku jakiś wielkich plonów ale wiadomo że każdy musi nauczyć się uprawiać tę roślinę. U mnie w promieniu około 25km nikt nie sieje rzepaku a co za tym idzie w okolicy nie ma żadnego skupu. Powiedzcie mi jaką odmianę zasiać na pierwszy rok która mniej więcej wybacza drobne błędy i gdzie w okolicach Dąbrowy Górniczej (Śląsk, Małopolska) można sprzedać bez problemu taką małą ilość rzepaku?