Polecane posty

jarooo16    2
17 godzin temu, fcbarcelonacule napisał:

Jestem bardzo ciekaw jak się będzie rozwijał właśnie Glen. Z nim sporo problemow xd Na jesieni duzo sie bawiłem w ochronę może nie niewiadomo jakimi środkami ale jednak takze licze ze nie da ciala jak rok temu...

liczę na to samo :D jutro jak nie zaponę to zrobie zdjęcia mojego glena i pokaże jak się prezentuje

• Like 1

plapla123    6

Mam problem z malina jesienią Polesie kiedy zaczyna owocować to owoce są nie pełne nie wykształcenie i się rozsypują sadzonkę mam z dwóch miejsc gdzie owoce były grube i się nie rozsypywały  co może być przyczyną nie wykształcenia owoców.dodam że plantacja jest  w miarę zadbana. 

Wiadomość z agroFakt.pl

12 godzin temu, plapla123 napisał:

Mam problem z malina jesienią Polesie kiedy zaczyna owocować to owoce są nie pełne nie wykształcenie i się rozsypują sadzonkę mam z dwóch miejsc gdzie owoce były grube i się nie rozsypywały  co może być przyczyną nie wykształcenia owoców.dodam że plantacja jest  w miarę zadbana. 

Trochę znam ten ból. Polesie ma w rodowodzie Polkę a tą odmianę jak wiadomo "trzepie" wirus krzaczastej karlowatości i to się roznosi jak koronawirus. Stąd taki owoc. Jak się mylę to mnie poprawcie.

@jarooo16 masz identycznie rozwiniętego Glena. Pąki nabrzmiewają a tam gdzie cieplej już wyskakują. Dzisiaj u mnie -7 i dobrze że jeszcze Glen "siedzi" w pędzie.

• Like 1

plapla123    6

Ma sens pryskanie asahi malin po ostatnich przymrozkach w celu lepszej ich regeneracji.

galan99    1167

To jak zmarzli maliny ?

Bo oglądałem filmik  jak malina jesienna jak wyszła ziemi zmarzła .

Dnia 26.03.2020 o 12:15, galan99 napisał:

To jak zmarzli maliny ?

Bo oglądałem filmik  jak malina jesienna jak wyszła ziemi zmarzła .

Zmarzły 😛 w letniej ciężko mi określić stopień przemarznięcia (na pewno trochę) za to jesienna poszły te pierwsze oczka. Czekamy na rozwój sytuacji

O motocyklista widzę, to się dogadamy. Dzięki, a jakie opryski mogłabym teraz zafundowac Glenowi? Coś na zamieranie? Na szpeciela? Jestem początkująca, w sumie to nie wiem za co się zabrać :P

Edytowano przez patrycjapatrycja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agro_Durdy
      Na owsie dokładnie to na liściu flagowym pojawiły się białe plamy owies był pryskany dwa dni temu mocznikiem, siarczanem magnezu siedmiowodnym,oraz plonvitem z góry mówię że dawkowałem tak jak na opakowaniach było nic "na oko"
      Prosił bym o rady czy pryskać jakimś fungicydem co robić ?
    • Przez Michal94lublin
      Witam  . Chciałbym się dowiedzieć co to za choroba w marchwi, która się pojawiła u mnie na polu .Może ktoś miał z was do czynienia z tą choroba i wie jak sobie z nią poradzić. Zdjęcia w załączniku 

• Przez NHCS
      NWitam. Podczas sortowania odrzucucono u mnie parę ton schorowanych i źle przechowanych ziemniaków, np. mokra zgnilizna. Co powinienem fachowo z tym zrobić,  żeby nie rozwodzić tych chorób po polu? Bo jeżeli wyrzuca np. na obornik to tak się dzieje. 
    • Przez Piotrekcbr
      Witam. Co to jest czy ktoś wie?

• Przez Konfetti223
      Witam wszystkich 
      Mam problem z kapustą, tzn. kapusta jest dość mała jak na ten czas i co gorsze ma uschnięte dolne liście a te trochę wyżej zaczynają robić się zółte oraz na krańcach pojawiają sie czarne "kropeczki" nie wiem dokladnie jak to nazwać.
      W zeszłym roku również mieliśmy problem z kilkoma tunelami, tej samej odmiany ale na innym stanowisku.
      Każdy wtedy twierdził że kapusta nie była zahartowana przed zdjęciem folii oraz to że miała zbyt mokro (2-3 dni po zdjęciu folii nadszedł ulewny deszcz). Wtedy nawet opryski na grzyba nie pomagały.
      W tym roku jest podobnie jednak ta "faza" zrobiła się o wiele szybciej bo jeszcze pod tunelami.
      Już po prostu ręce opadają... Może ktoś miał podobnie i wie co może pomóc? Bardzo proszę o pomoc 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj