Skocz do zawartości
DK94

D47 w ciele D44

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ciele
DK94    190

Witajcie wpadła nam taka przyczepa, ogólnie stan ok ale trzeba popoprawiać co nieco, jest to D44 przerobiona na trój stroną wywrotkę, dolna rama ceownik 120mm górna rama tak samo.

post-25344-0-83170500-1473527335_thumb.jpg

Przyczepa była wzorowana na D47. Pytanie czy chcąc wozić te 4,5t zostawić te ceowniki tak czy dodatkowo wzmacniać?

post-25344-0-90236000-1473527380_thumb.jpg

Jak powinno być zabezpieczone to gniazdo?

post-25344-0-03076700-1473527447_thumb.jpg

DK94    190

Tutaj właśnie mam problem gniazdo wygląda podobnie do tego ale niema tego wycięcia. za to u dołu gniazda są 4 otwory, czyli jakimś się prętem to zabezpiecza ale nie wiem jakim. Jak by było takie jak przedstawiłeś mi na zdjęciu albo jak w d 43 na blachę to by nie było problemu a tego nie mam pomysłu jak to zabezpieczyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie