Skocz do zawartości
DK94

D47 w ciele D44

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ciele
DK94    190

Witajcie wpadła nam taka przyczepa, ogólnie stan ok ale trzeba popoprawiać co nieco, jest to D44 przerobiona na trój stroną wywrotkę, dolna rama ceownik 120mm górna rama tak samo.

post-25344-0-83170500-1473527335_thumb.jpg

Przyczepa była wzorowana na D47. Pytanie czy chcąc wozić te 4,5t zostawić te ceowniki tak czy dodatkowo wzmacniać?

post-25344-0-90236000-1473527380_thumb.jpg

Jak powinno być zabezpieczone to gniazdo?

post-25344-0-03076700-1473527447_thumb.jpg

DK94    190

Tutaj właśnie mam problem gniazdo wygląda podobnie do tego ale niema tego wycięcia. za to u dołu gniazda są 4 otwory, czyli jakimś się prętem to zabezpiecza ale nie wiem jakim. Jak by było takie jak przedstawiłeś mi na zdjęciu albo jak w d 43 na blachę to by nie było problemu a tego nie mam pomysłu jak to zabezpieczyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arkadian12
      Witam
      Panowie mam pytanie czy ktoś jest mi w stanie sprawdzić i podać wymiary płaskownika - szerokość i grubość, który podtrzymuje siłownik.
      W swojej przyczepie potrzebuje zamontować właśnie siłowniki od HL i tam jest w ten sposób montowany siłownik, że do ramy  przyspawany jest płaskownik z gniazdem dla siłownika
      Pozdrawiam
      Arek
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich,

Stoję przed zakupem nowej przyczepy 12 tonowej. Zastanawiam się nad Pronarem i Metaltechu ( wersja krótka i long). Cena Pronaru to około 45 tys netto a konkurencja w granicach 60-65 netto. Proszę o opinie i wypowiedzi na temat tych dwóch producentów jak i konkretnych modeli.

Pozdrawiam!
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Poszukuje fachowca z małopolski lub świętokrzyskiego , który wykona mi burty do przyczepy wymiary dł 4,5m szer 2,11m wys standard 0,5m . Materiał jaki mnie interesuje to profil 50x50x2 , a blacha 2mm . Tel do mnie 888923942.
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.